www.svethardware.cz
>
>
>

Dichroické LED žárovky v podání Verbatim

Dichroické LED žárovky v podání Verbatim
, , aktualita
Verbatim si připravil nové dichroické LED žárovky, které mají poskytnout kvalitní náhradu za klasická halogenové světla. Budou snadné na instalaci a oproti halogenům také nabídnou výrazně nižší spotřebu.reklama
Pokud tedy máte doma dichroická halogenová světla, Verbatim vám nabízí za ně náhradu v podobě modelů MR16 a PAR16, které využívají technologie mateřské společnosti Mitsubishi Chemical Corporation. Využít je budeme moci především v lištových systémech osvětlení, závěsných lustrech nebo pro osvětlení výloh v obchodech.
Verbatim MR16


Verbatim se musel vypořádat především s tím, že LED potřebují chlazení, pro něž u takovýchto žárovek není moc místa. Zpráva sice neuvádí, jak se s tím výrobce popral, ale udává, že žárovky se vejdou do standardních patic.
Verbatim PAR16


LED žárovka Verbatim MR16 je určena do patice GU5.3 a nabídne 250 lumenů v teplotě 3000 K při spotřebě 3,7 W. Své lumeny přitom soustředí především do úhlu 35 stupňů. Verbatim PAR16 už je 4W LED žárovka, která má však stejných 250 lumenů a teplotu 3000 K a určena je do patice GU10.

Zdroj: TZ Verbatim
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek