www.svethardware.cz
>
>
>
>

Disky WD Red pro NAS nyní s kapacitou 6 TB

Disky WD Red pro NAS nyní s kapacitou 6 TB
, , aktualita
Společnost WD rozšiřuje nabídku svých pevných disků pro NAS systémy o nové modely RED s kapacitou až 6 TB a Red Pro, která nyní dosahuje kapacity až 4 TB. Navíc byla rozšířena podpora vícediskových konfigurací.reklama
WD přichází s novými disky pro NAS systémy. Řada WD Red dostala nově verze s kapacitami 5 TB (WD50EFRX) a dokonce i 6 TB (WD60EFRX). Ty jsou určeny do NAS úložišť zejména v domácnostech nebo menších a středně velkých firmách. Vedle toho se ale objevily i vyšší kapacity disků určených pro střední a velké firmy v řadě WD Red Pro.


WD Red 5 TB a 6 TB a Red Pro 4 TB


V tomto případě se můžete těšit na kapacity 2 TB (WD2001FFSX), 3 TB (WD3001FFSX) a 4 TB (WD4001FFSX). WD Red a Red Pro jsou testovány a optimalizovány pro kompatibilitu s mnoha NAS systémy, řada WD Red má nyní vylepšenou podporu pro konfiguraci s až 8 disky. K tomu slouží technologie WD NASware 3.0. Zvyšuje výkon systému, snižuje operační čas a zjednodušuje integraci disků do systému.


WD Red NAS disky


Další technologií je 3D Active Balance Plus pro lepší vyvážení disku, výkon a spolehlivost, disky WD Red Pro nabídnou i nepřetržitou 24/7 podporu. Ceny disků WD Red byly stanoveny na 239 EUR (5 TB), 289 EUR (6 TB), disků WD Red Pro pak na 149 EUR (2 TB), 179 EUR (3 TB) a 239 EUR (4 TB).

Zdroj: TZ WD

Western Digital Pro 2000GB, 64MB, WD2001FFSX
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Western Digital Pro 3000GB, 64MB, WD3001FFSX
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Western Digital Pro 4000GB, 64MB, WD4001FFSX
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější NASy
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře