www.svethardware.cz
>
>
>
>

EA a videa z nových Star Wars, Mass Effect, Mirror's Edge a dalších

EA a videa z nových Star Wars, Mass Effect, Mirror's Edge a dalších
, , aktualita
Dnes se také podíváme na to, co si pro nás chystají Electronic Arts za nové herní pecky. Máme tu videa z her jako Star Wars: Battlefront, Mass Effect Andromeda, Mirror's Edge Catalyst, Need 4 Speed či Unravel, takže rozhodně bude na co koukat.reklama
Studio Electronic Arts tedy ukázalo několik nových videí a převážně tedy oficiálních trailerů na chystané hry, přičemž pokud máte hodinku a půl čas, můžete se podívat na celou prezentaci, kde jsou další informace o zmíněných titulech a navíc o dalších sportovních hrách, což doplnil i rozhovor s Pelém.

Star Wars: Battlefront je hlavním titulem EA pro tento rok. Využívá firemní engine Frostbite a samotná hra bude především o zapojení se do bitev ve světě Star Wars. Hned první video ukazuje záběry přímo ze hry renderované na konzoli Sony PS4, konkrétně z ledové planety Hoth. Hráči se také mohou těšit na to, že se podívají do AT-AT a zalétají si v TIE fighterech. Samozřejmostí je světelný meč. Finální verze hry bude určena pro jednoho hráče, multiplayer s velkými bitvami pro až 40 hráčů nebo menšími pro 8. Na trh přijde 17. listopadu.Trailer ze hry Mass Effect Andromeda už neukazuje záběry přímo ze hry, ale zato si při něm můžeme při objevování nové galaxie poslechnout Johnnyho Cashe.


Mirror's Edge Catalyst slibuje větší volnost pro vysoce urbanizovaného zkoumání světa, v němž žije hlavní postava, Faith. Podívat se zde můžeme i na řadu záběrů z hry, která vyjde příští rok, a to 23. února.


Need for Speed se vrací ke svým kořenům a slibuje hned pět možných stylů hraní, které jsou označeny jako Speed, Style, Build, Crew a Outlaw. Může nám jít tedy především o rychlost, styl, partu, pak můžeme hrát psance a co se týče stylu Build, pod ním je těžké si něco představit. Styly budeme moci míchat, ale až od 3. listopadu, kdy hra přijde na trh.


Nakonec tu máme Unravel sledující dobrodružství postavy vytvořené z klubka vlny. Ta, jak se pohybuje, tak se zároveň postupně rozmotává a táhne za sebou vlákno, které může různými způsoby využít. To ostatně odhalí samotný trailer.


Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář