www.svethardware.cz
>
>
>
>

EIZO FlexScan EV323: 4K IPS pro hraní i CAD/CAM

EIZO FlexScan EV323: 4K IPS pro hraní i CAD/CAM
, , aktualita
Pro náročné zákazníky si EIZO připravilo nový 31,5" monitor FlexScan EV3237, který nabídne obrazovku typu IPS s rozlišením 4K. Dle výrobce má tento nový model široký záběr a je určen pro kancelář, herní sestavy i CAD/CAM.reklama
EIZO FlexScan EV3237 tedy nabídne velkou obrazovku IPS s fyzickým rozlišením 3840 x 2160, což je čtyřnásobné rozlišení Full HD. Nový monitor slibuje funkce pro šetření energií, dobrou ergonomii a také funkce obraz v obraze a obraz vedle obrazu (PiP a PbP).

Panel IPS v monitoru FlexScan EV3237 nabízí pozorovací úhly 178 ° v obou směrech, jeho statický kontrast je 1000:1, odezva 5 ms a jas 300 cd/m2. Pro připojení k počítači poslouží DisplayPort verze 1.2, HDMI nebo dual link DVI. Pro zobrazení v rozlišení 3840 x 2160 při 60 Hz využijeme DP 1.2, ovšem další rozhraní se dají využít právě pro funkce PiP a PbP.

EIZO dále slibuje, že díky řízení LED podsvícení pomocí vysokorychlostního PWM monitor nebude blikat a zároveň bude možné nastavit jas i pod 1 % jeho maximální hodnoty. EcoView Optimizer 2 poslouží k úsporám energie, a to právě pomocí snižování jasu s ohledem na okolní osvětlení. Tepelný a pohybový senzor EcoView Sense 2 zase detekuje přítomnost uživatele a umí monitor rovnou vypnout a po návratu uživatele zase automaticky zapnout. EIZO také nabízí aplikace ScreenManager Pro a EIZO Monitor Configuration pro jednodušší nastavení monitoru, jeho barev a jiných vlastností. Umí také najednou ovládat více monitorů připojených k jednomu PC, a to pomocí USB. A pak si můžeme nastavit pět režimů zobrazení - sRGB, Movie, Paper a dva uživatelské.

Součástí FlexScan EV3237 je stojan s možností nastavením výšky v rozsahu 139 mm, naklopením a natočením, dále 1W reproduktor a konektor pro sluchátka a nechybí ani ceertifikace Energy Star 6.0 a TCO Certified Displays 6.0. K dispozici bude černé a šedé provedení.

Zdroj: TZ EIZO
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře