EKWB uvádí vodní blok pro desku ASUS Maximus VI

EKWB uvádí vodní blok pro desku ASUS Maximus VI
, , aktualita
Společnost EK Water Blocks si připravila velmi zajímavý produkt pro majitele ASUS Maximus VI Impact, což je malá, ale výkonná deska pro procesory Haswell. Jedná se o tenký vodní blok, jenž umožní i slušné přetaktování instalovaného procesoru.reklama
Základní deska Asus Maximus VI Impact je přímo určena pro vytvoření výkonné sestavy, u níž nám tedy musí stačit jedna grafická karta. Má totiž v nabídce 8+2fázové napájení s kvalitními komponentami, takže se můžeme snadno pokusit o přetaktování procesoru, což nám může vodní blok jen usnadnit.
Společnost EK Water Blocks nám tedy nabízí vodní blok EK-FB ASUS M6I, jenž se postará o chlazení nejen procesoru, ale i čipové sady Intel Z87 Express a napájení (MOSFETy), takže deska pak bude moci zůstat bez dalšího chlazení. Výrobce také uvádí, že jej bude možné využít i se slabšími pumpami v okruhu, protože má nabídnout snadný průtok pro chladicí médium.

Blok je vyroben z čisté nebo poniklované mědi a pak tu jsou i různé verze vrchních krytů vyrobených z plexiskla nebo acetalu. Součástí balení pak je zadní rámeček, jenž zabrání ohnutí desky, pochopitelně i montážní mechanismus a dále teplovodivá pasta a podložky.

K dispozici jsou tedy následující verze:
  • EK-FB ASUS M6I - 99,95€
  • EK-FB ASUS M6I - Acetal - 99,95€
  • EK-FB ASUS M6I - Nikl 0 108,95€
  • EK-FB ASUS M6I - Acetal+Nikl - 108,95€
  • EK-FB ASUS M6I - Nickel (Original CSQ) - 108,95€
  • EK-FB ASUS M6I - Acetal+Nikl (Original CSQ) - 108,95€
Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek