Enermax Mighty Charger 5.25“: nabušený přední panel

Enermax Mighty Charger 5.25“: nabušený přední panel
, , aktualita
Společnost Enermax přináší na trh velmi dobře vybavený panel Mighty Charger 5.25", respektive rámeček s panelem určený do 5,25" pozice, který nabídne řadu rozhraní, portů, čteček i pozici pro jedno 3,5" a dvě 2,5" zařízení.reklama
Nový Enermax Mighty Charger 5.25“ (ECR501) je tedy dle svého označení určen především pro nabíjení mobilních zařízení, ovšem k tomu je v podstatě přizpůsoben jen jeden port z celkových sedmi. Pět z nich jsou klasické USB 2.0, jeden pak USB 3.0 a jeden se žlutým jazýčkem je pak určen pro rychlé nabíjení, k čemuž poskytne až 2,4 A, čili výkon 12 W (specifikace USB Battery Charging v1.2). Tento slot ale neposkytne datové spojení, pouze energii.

Tím však nabídka Mighty Charger 5.25" nekončí. Máme tu celkou řadu samostatných čteček pro karty typu MS, CF, SD, Extreme Digital, Micro-SD a M2, které mají vlastní kontrolku signalizující přístup k médiu. Vedle toho se našlo místo také pro jeden port eSATA pro externí připojení zařízení s rozhraním SATA.

Tím to však nekončí. Vnitřní konstrukce není určena pro samotné plošné spoje sloužící externím konektorům, ale také pro připevnění dvou 2,5" zařízení i jednoho 3,5". Takovouto nabídku v případě instalace do běžných desktopových towerů asi nevyužijeme, však ty nabízí pro disky a SSD pozic dost, ale pokud využíváte menší skříň, která má mechanikovou pozici a jen málo diskových pozic, může být taková možnost velmi užitečná.

Mighty Charger 5.25“ (ECR501) má být již v průběhu příštích dní k dispozici na trhu za cenu 31,90 euro s daní (cca 900 Kč).

Zdroj: TZ Enermax
Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů