www.svethardware.cz
>
>
>
>

Epson uvádí A3+ CISS tiskárnu L1300

Epson uvádí A3+ CISS tiskárnu L1300
, , aktualita
Epson rozšiřuje nabídku svých CISS (ITS) tiskáren o nový A3+ model L1300. Ten nabídne čtyři inkousty a bezkonkurenčně nízké náklady na tisk. Výtěžnost jednoho balení černobílého inkoustu je na 7100 stran.reklama
V nabídce tiskáren společnosti Epson se nově objevil model L1300 a fototiskárna L1800, kde obě verze podporují tisk na formát A3+. My se zde podíváme na slabší model L1300. Jde o tiskárny s inkoustovým tankovým systémem (ITS), častěji znám jako CISS. Díky vysokokapacitním nádržkám lze udržet náklady na tisk na minimu. Základní model Epson L1300 disponuje čtyřmi nádržkami (černá, žlutá, azurová a fialová) s výtěžností na 7100 černobílých a 5700 barevných stran. V balení dokonce najdete dvojici černých 70ml lahviček, takže první výměna nastane až po vytištění 14200 černobílých stran. Tiskárna nabídne 360 černých trysek a pak 59 trysek pro každou barvu. Minimální velikost kapiček jsou 3 pl a maximální tiskové rozlišení činí 5760×1440 dpi. Je určena např. pro tisk větší CAD výkresů.


Epson L1300


Maximální rychlosti tisku konceptu činí 30 stran za minutu u černobílého a 17 stran za minutu u barevného tisku. Podle ISO 24734 jsou tyto hodnoty 15, resp. 5,5 strany za minutu pro formát A4. 10×15cm fotografie je ve výchozí kvalitě vytištěna za 58 sekund. Oboustranný tisk je bohužel opět podporován jen manuálně. Vstupní zásobník má kapacitu na 100 listů, výstupní pak na 50 listů. K připojení slouží pouze USB rozhraní. Tiskárna má spotřebu 0,4 W při vypnutí, 1,6 W v režimu spánku, 6,9 W ve standby režimu a 20 W při tisku. Rozměry činí 705×322×215 mm, hmotnost je 12,2 kilogramu. Prodej začne v průběhu července.

Zdroj: TZ Epson

Epson L1300
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik