www.svethardware.cz
>
>
>
>

Evernote má nové webové rozhraní, pěkné a jednoduché

Evernote má nové webové rozhraní, pěkné a jednoduché
, , aktualita
Služba Evernote je jednou z nejrozšířenějších cloudových aplikací na správu poznámek. Oblíbila si ji spousta uživatelů. Nyní je navíc vypuštěna do světa betaverze nového webového rozhraní. A povedla se.reklama
Webové rozhraní populární služby Evernote získalo nové, přepracované webové rozhraní. Je sice zatím ve fázi testování, ale je již veřejně dostupné. Můžete je tedy vyzkoušet i vy - stačí se do webového rozhraní přihlásit, s největší pravděpodobností se vám velmi brzy zobrazí možnost nový vzhled vyzkoušet.

Hlavní změnou oproti původnímu vzhledu je výrazně čistší a jednodušší design. Cílem služby je umožnit uživatelům soustředit se na jednu věc, tedy na psaní jedné poznámky či úkolu. Vše ostatní je ve výchozím nastavení skryto a dostupné jsou jenom základní ovládací prvky, které se zadáváním obsahu přímo souvisí.

To samozřejmě neznamená, že by nebylo možné se k ovládacím prvkům dostat. Podle toho, v jaké sekci rozhraní se právě nacházíme, máme možnost provádět relevantní úkony. Na hlavní straně nalezneme po levé straně ikonky, pomocí kterých se dostaneme ke stávajícím poznámkám a datům.

Změny se bohužel zatím netýkají desktopové aplikace, která zatím zůstává v nezměněné podobě. Ponechat zde ale původní rozhraní by nedávalo moc smysl, proto věříme, že se tyto úpravy brzy nějakým způsobem promítnou i do této aplikace.

Původní webové rozhraní ale zatím úplně odstraněno nebude. Vzhledem k velkému množství uživatelů služby (okolo 100 milionů uživatelů) se tvůrci aplikace jednoduše bojí staré rozhraní úplně vypnout.

Kromě již zmíněných úprav dojde také k úpravě rozhraní pro tvorbu prezentací, a to v průběhu letošního roku.

Zdroj: The Verge
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Australané varováni před vyděračskými USB flash disky Australané varováni před vyděračskými USB flash disky
Australská policie vydala varování před USB flash disky, které už řada lidí našla ve své poštovní schránce. Obsahují totiž tzv. vyděračský malware (ransomware), který zašifruje data na disku počítače a od majitele pak chce za rozšifrování zaplatit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí
Pokud bylo cílem vývojářů No Man’s Sky vytvořit hru, na kterou se co nejdříve zapomene, pak to vypadá, že byl splněn. Oni samotní ostatně na tuto hru již asi zapomněli také, neboť dělají mrtvé brouky.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář