www.svethardware.cz
>
>
>

Everybody's Gone to the Rapture konečně i na Steamu pro PC

Everybody's Gone to the Rapture konečně i na Steamu pro PC
, , aktualita
Titul Everybody's Gone to the Rapture má leccos společného s veleúspěšným titulem Fallout 4, který vyhrál jako nejlepší hra roku ocenění BAFTA. Je to především apokalyptický námět a mysteriózní prostředí.reklama
Everybody's Gone to the Rapture od The Chinese Room získala dvě ocenění BAFTA, i když tedy ne za nejlepší hru. Oceněna byla její celková zvuková i hudební stránka zvlášť, ovšem to jsme si dosud nemohli na počítačích PC vychutnat, neboť tato hra byla doposud exkluzivním titulem pro PlayStation 4. Tím zůstala až do dnešního dne, kdy se dostane do nabídky Steamu.

Stejně jako ve Fallout 4 je tu otevřený postapokalyptický svět, který je pochopitelně odlišně pojatý a především jde o to, že to není zničená krajina. Ta vypadá na první pohled naprosto normálně a harmonicky, jen v ní chybí lidé a ptáci leží mrtví na zemi. Jenomže v této hře nebudeme bojovat a nejde o RPG, jako spíše o moderní adventuru.

Děj je zasazen do městečka Yaughton v Anglii a příběh začíná 6. června 1984 v 6:37, kdy se hlavní postava probudí, aby zjistila, že "svět skončil před 37 minutami". Celá vesnice je náhle prázdná, ale televizory a rádia zachytávají divné hlasy, a tak je na čase zjistit, kam se ztracení lidé poděli a co za tím vším stojí.


Díky přiloženému videu můžete přičichnout k atmosféře hry Everybody's Gone to the Rapture a také si poslechnout, proč asi dostala ocenění za audio. Zahrát si ji budete moci od 20:00 našeho času, kdy se na Steamu odemkne a už nyní si ji můžete koupit a stáhnout za 20 eur. Zapotřebí bude počítač se 64bitovými Windows 7 nebo novějším systémem, procesor o výkonu Intel Core i5-4570T 2,9 GHz nebo AMD FX-6100 3,3 GHz, 4 GB operační paměti, grafická karta úrovně Nvidia GeForce GTX 560 Ti nebo AMD Radeon HD 6850 a 8GB na disku.

Zdroj: Steam

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik