www.svethardware.cz
>
>
>
>

EVGA TORQ X10: myš z uhlíkových vláken

EVGA TORQ X10: myš z uhlíkových vláken
, , aktualita
Společnost EVGA známe především jako výrobce grafických karet s čipy NVIDIA, ovšem tentokrát si připravila herní počítačovou myš TORQ X10. Výrobce slibuje, že použil velmi kvalitní materiály, a to včetně uhlíkových vláken.reklama
Herní myš EVGA TORQ X10 je dle informací z tiskové zprávy již možné předobjednat. Jedná se o myš, která tedy slibuje použití kvalitních materiálů a založena je na laserovém senzoru s rozlišením 8200 dpi, což i v tomto případě znamená, že jde o známý Avago ADNS-9800. Vedle toho myš nabídne systém závažíček pro úpravu celkové hmotnosti a rovněž možnost nastavení celkové výšky. To bude možné díky nastavitelné zadní části s logem výrobce, která má zapadnout do dlaně.

EVGA vedle známého senzoru Avago využívá neméně známá tlačítka značky Omron, která mají výdržet na 20 milionů stisků. Vysokou výdrž má také nabídnout kovová základna a její dva velmi velké teflony, s nimiž by měla myš hladce klouzat i na měkkých látkových podložkách.

Myš tedy nabídne maximální rozlišení 8200 dpi, dále dotazovací frekvenci až 1000 Hz, devět programovatelných tlačítek, hmotnost nastavitelnou na 147 až 160 gramů, vlastní paměť s kapacitou 512 kB pro uložení pěti profilů, a také možnost nastavení barvy podsvícení (červená, zelená, modrá, žlutá, oranžová, růžová, fialová), která bude nejspíše využita pro indikaci zvoleného profilu. Z fotografií je také jasně vidět, že je tvarově souměrná, takže vhodná stejně dobře pro praváky i leváky.

Dále tu máme software EVGA Unleash pro nastavení myši, přiřazování funkcí či maker celkem devíti tlačítkům, změnu barvy podsvícení, atd. EVGA také připravila dvě verze, a to základní TORQ X10 s cenou 50 dolarů a TORQ X10 Carbon s povrchem z uhlíkových vláken, jež vypadá dle fotografií stejně, jen je trošku tmavší a stojí o dvacet dolarů více.

Zdroj: TZ EVGA
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů