www.svethardware.cz
>
>
>

F1 2017 nabídne klasické formule z předchozích 30 let

F1 2017 nabídne klasické formule z předchozích 30 let
, , aktualita
Codemasters oznamují, že letos v létě se společně s novou F1 vrátí staré formulové klasiky z 80. a 90. let, jako je Ferrari F2002, Williams FW14B nebo McLaren MP4/4. Můžeme si tak vzpomenout i na legendární piloty, jako byl Senna nebo Prost.reklama
Codemasters tak chystají 25. srpna uvést na trh zbrusu novou hru F1 2017, která se zaměří na slavnou minulost a klasické vozy. Budeme se tak moci v moderním hávu vžít do role Alaina Prosta i Ayrtona Senny pilotujících formuli McLaren MP4/4 z roku 1988, pak tu bude Williams FW14B z roku 1992, který řídil Nigel Mansell a Riccardo Patrese a v modernější podobě přijde Ferrari F2002 z roku 2002, do níž usedal Rubens Barrichello i Michael Schumacher. To jsou ale pouze tři formule, které zatím byly zveřejněny i prostřednictvím krátkého traileru. Codemasters slibují také hluboce propracovaný režim kariéry a silné zaměření na režim pro více hráčů.

Vývojáři tak chtějí navázat na F1 2013, kterážto verze také zahrnovala klasické formule, jež dle nich byly přijaty velice dobře, a tak se nyní vrací a prý v ještě lepší podobě. Codemasters slibují celkově 12 dostupných formulí z minulých 30 let, takže rozhodně bylo z čeho vybírat a lze očekávat, že se do onoho tuctu dostaly jen ty nejslavnější kousky.

Lee Mather z Codemasters také uvedl, že součástí kariéry bude vůbec poprvé možnost závodit v klasických autech a pak tu budou i alternativní podoby klasických okruhů a nové herní styly, ale co se z toho všeho nakonec vyklube, to je otázka. Klasické vozy budou k dispozici pro různé herní režimy včetně online multiplayeru.

Zdroj: wccftech
reklama
Nejnovější články
Týdenní šance (29.5. - 4.6.) Týdenní šance (29.5. - 4.6.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance. Odpovězte do 4.6. správně na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o počítačovou skříň Cooler Master Silencio 452.
Dnes,  soutěž, Karel Polívka
Týdenní šance (22.5. - 28.5.) Týdenní šance (22.5. - 28.5.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 22.5. do 28.5. naše soutěž Týdenní šance, v které jste mohli vyhrát počítačovou skříň SilentiumPC Brutus M25 Pure Black. Doplněno o vyhodnocení.
Dnes,  soutěž, Karel Polívka
Toshiba uvedla nová SSD XG5 se 64vrstvými 3D čipy Toshiba uvedla nová SSD XG5 se 64vrstvými 3D čipy
Společnost Toshiba dnes uvedla nové SSD disky XG5. Ty obsahují 64vrstvové 3D paměťové čipy TLC, díky čemuž se vyrábí i v kapacitách 1 TB. Slibují také velmi vysoké přenosové rychlosti přes 2 GB/s.
Dnes,  aktualita, Milan Šurkala
Chyba v souborovém systému NTFS shodí starší Windows Chyba v souborovém systému NTFS shodí starší Windows
Po mnoha letech existence souborového systému NTFS se přišlo na to, že obsahuje chybu, která dokáže dosti jednoduše shodit celý operační systém. Stačí jen přistoupit na speciální skrytý adresář.
Dnes,  aktualita, Milan Šurkala,  2 komentáře
Cryorig Taku: znovuobjevený desktop Cryorig Taku: znovuobjevený desktop
Cryorig loni na Computexu představil nové designy skříní, z nichž si zvláštní zájem návštěvníků vysloužila Taku. Tu můžeme označit za znovuobjevený klasický desktop, který neslouží jen pro uložení komponent, ale také jako stolek pod monitorem.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek