www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook nyní vyhledává ve všech veřejných příspěvcích, i těch vašich

Facebook nyní vyhledává ve všech veřejných příspěvcích, i těch vašich
, , aktualita
Facebook nově spustil možnost vyhledávání ve všech veřejných příspěvcích. Pokud tedy máte příspěvky, které nebyly určeny jen pro vaše přátele, ale ukázali jste je veřejně, bude možné je znovu snadno najít.reklama
Sociální síť Facebook změnila možnosti vyhledávání. Její vyhledávač bude nyní univerzálnější a vedle osob, skupin a příspěvků přátel bude nyní schopen vyhledávat ve všech veřejných příspěvcích. To, co se tedy objevilo na Facebooku a nebylo označené jako soukromé nebo jen pro přátele, bude nyní možno vyhledat kýmkoli. Výhodou tohoto řešení je to, že se můžete snáze doklikat k zajímavým zprávám a odkazům o tématech, která vás zajímají. Naopak nevýhodou je to, že se lidé mohou doklikat i k tomu, co mělo být dávno zapomenuto a nedopatřením bylo v minulosti zveřejněno bez omezení.


Facebook Search


Facebook má 1,5 miliardy uživatelů a nově je tak možné vyhledávat mezi 2 biliony veřejných příspěvků. Pokud uveřejňujete své příspěvky s omezením jen pro přátele, nic se nemění. Pokud jste je ale uveřejňovali pro všechny a v některých případech toho nyní litujete, je samozřejmě možné příspěvky smazat, nebo alespoň omezit práva a především změnit výchozí nastavení. Najdete to v Nastavení - Soukromí - Kdo uvidí můj obsah?. Kousek pod tím najdete také možnost upravit omezení i pro své starší příspěvky. Novinka se týká aplikace pro Android, iOS i desktopové verze.

Zdroj: fb.com, pcworld.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře