www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook spouští nové reklamy lákající emigranty, lidi žijící v zahraničí

Facebook spouští nové reklamy lákající emigranty, lidi žijící v zahraničí
, , aktualita
Známá sociální síť spustila nový typ reklam, který je určen pro lidi, kteří žijí v jiné zemi, než ze které pocházejí. Cílí tím zejména na různé formy výletů za rodinou domů, což se může hodit především aerolinkám.reklama
Facebook spustil nový typ reklam, který se hodí zejména aerolinkám nebo podobným společnostem, které mohou cíleně lákat lidi, kteří žijí v zahraničí a mají pro ně nějakou lákavou nabídku. Předně to mohou být různé akce na letenky směrem domů třeba na tradiční svátky. Tehdy je ideální nabídnout takovou akci jen těm, kterých se to opravdu týká a nenabízet ji těm, kteří už v této zemi žijí nebo kteří sem nemají důvod letět.


Facebook Expat reklamy


Vyzkoušela si to např. asijská aerolinka Etihad Airways, která propagovala letenky v období vhodném pro návštěvu na hinduistický svátek Diwali. Celkově mohla oslovit 27 milionů Hindů, kteří žijí mimo Indii a jsou na Facebooku. Reklama se ukázala 536 tisícům lidí a společnost tvrdí, že díky tomu měla 700 objednávek letenek, což ji přineslo 50násobnou návratnost investice. Tento systém reklam se zatím nabízí v Brazílii, Indonésii, Číně, JAR a Indii (dnes to dělá zhruba 92 milionů lidí). Výhodou je to, že Facebook zajistí cílení na ty správné lidi, přitom se ale zadavatel reklamy nedozví, komu všemu byla reklama ukázána.

Zdroj: facebook.com, pcworld.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek