www.svethardware.cz
>
>
>

Facebook zavádí platby přátelům v Messengeru

Facebook zavádí platby přátelům v Messengeru
, , aktualita
Facebook zavádí další novinku. Při posílání zpráv svým přátelům můžete k textu přihodit i peníze. Nejde tedy o platby za zboží obchodům. Staví na architektuře, který se používá u plateb za hry nebo za reklamy.reklama
V následujících měsících se bude zavádět nová funkčnost do Messengeru na Facebooku. Při posílání zpráv svým přátelům bude možné připojit i peníze. Tato funkčnost bude k dispozici zatím pro USA, pravděpodobně se ale časem rozšíří i na další země. Práce bude velmi jednoduchá, při paní zprávy bude stačit kliknout na ikonku dolaru, napsat částku a odeslat. Tato částka se pak strhne z platební karty, kterou si přiřadíte ke svému účtu.


Platby ve Facebook Messengeru


Příjemce si pak bude muset také přidat kartu do svého účtu a pak už může vesele přijímat platby. Celý systém využívá architektury placení, která ani zdaleka není nová, Facebook ji totiž používá už od roku 2007 pro platbu ve hrách nebo za reklamu. Systém je držen separátně od hlavní sítě Facebooku se zvýšenou bezpečnostní kontrolou. Platby kamarádům budou k dispozici v aplikaci pro Android, iOS a na desktopu.

Zdroj: fb.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek