www.svethardware.cz
>
>
>

Fallout 4 už je kompletní, chystá se i podpora VR

Fallout 4 už je kompletní, chystá se i podpora VR
, , aktualita
Od dnešního dne je k dispozici poslední velké DLC, které si Bethesda Softworks připravili pro svůj Fallout 4. Jedná se o zábavní park Nuka-World, do nějž budou patřit vedle nových míst k navštívení také nové zbraně a předměty. A pak je tu slíbené VR.reklama
Chystaný Nuka-World byl jako poslední z šesti DLC pro Fallout 4 ohlášen již nedlouho po vypuštění samotné hry. Jedná se o DLC v ceně 20 eur, které dle ohlasů hráčů poskytne cca 20 hodin objevování nových lokací a hraní hlavního nastaveného příběhu. Dosud jsou zákazníci na steamu spíše spokojeni a ti, kdo nejsou, si nestěžují na Nuka-World samotný, ale na jisté technické problémy, které se u někoho projevují padáním hry nebo vypadáváním textur. S tím se ale u nových titulů dnes bohužel musí počítat.

Zábavní park Nuka-World je rozdělen na šest různých oblastí, a to na hlavní část Nuka-Town, která je hlavní základna pro Raidery. Z této části máme přístup do všech ostatních, jako je Kiddie Kingdom pro rodiny s malými dětmi, z níž se vlivem radiace stala dětská noční můra, pak tu je Safari Adventure, čili malé zoo. Co se děje v něm, je celkem očividné. Třetí oblastí je Dry Rock Gulch s tématem divokého západu, postapokalyptickou představu o budoucnosti nabídne Galactic Zone plná robotů a nakonec se můžeme podívat na to, jak se vyrábí a stáčí do lahví samotná Nuka-Cola, a to ve World of Refreshment.

Příběh odstartuje v Nuka-Town, kde se setkáme se třemi gangy Raiderů bojujících mezi sebou o nadvládu. Jedná se o The Pack, tlupu komediantů, kteří trénují zvířata pro boj, pak tu jsou The Operators jako elitní skupina, jejíž členové nosí stylové brnění a rádi útočí ze zálohy a nakonec jde o Disciples nosící masky, kteří vraždí každého na potkání. V DLC budeme bojovat o kontrolu nad jednotlivými částmi parku, které pak můžeme přenechat jedné z těchto tlup, čímž si pochopitelně budeme získávat jejich přízeň. Pak budeme moci vytvořit vlastní skupinu Raiderů a vyrazit s ní plenit okolní svět, popřípadě jejich obyvatele "přátelsky" přesvědčovat, že když se podrobí, vcelku nic se jim nestane.

Je tak jasné, že se setkáte i s řadou nových zbraní, které jsou spojeny s Raidery a pak tu budou také zbraně spojené s Nuka-Colou. To je například Thirst Zapper, který střílí malé kapky coly nebo Acid Soaker, jako tekutina způsobující korozi a působící jako pomalý jed.

Tímto DLC ale práce Bethesdy na Falloutu 4 nekončí. Na E3 bylo ohlášeno, že studio pracuje na plné podpoře VR, k čemuž nebylo zmíněno žádné datum, kdy by tato podpora měla být k dispozici, ale bylo řečeno, že se tak stane do roka.

Zdroj: Tom's Hardware
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře