www.svethardware.cz
>
>
>

Fnatic Esports mají vlastní řadu periferií

Fnatic Esports mají vlastní řadu periferií
, , aktualita
Již nikdo se nepozastaví nad tím, že názvy známých profesionálních herních týmů i jména jednotlivců jsou firmami využívány pro propagaci různých periferií. Nyní se objevila i nová řada spojená s týmem Fnatic.reklama
Tým Fnatic byl dříve spojen se společností Steelseries, ovšem nyní se dle tiskové zprávy osamostatňuje a vydává novou řadu herních periferií, které propaguje na crowdfundingovém serveru Indiegogo. Dle dostupných informací nejde o marketingový tah firmy Steelseries, která by si tak mohla chtít zafinancovat vývoj a zajistit prvotní odbyt (cílem je vybrat alespoň 133.000 USD). Zaměřme se ale na samotné produkty, a to myš, příslušnou podložku a klávesnici.

Jedná se o řadu Fnatc Gear, která má být jednoduchá a nabídnout chce prý vše, co pro-gamer potřebuje. Fnatic říkají, že jde o světově první profesionální herní periferie vytvořené konkrétně pro Esporty, ale nemusíme dlouho hledat, abychom našli podobný hardware. Taková společnost Func nabídne v podstatě to samé, však myš Flick se nápadně podobá její myši MS-2 a klávesnice Rush zase modelu Func KB-460. Není tedy divu, když se na stránkách Indiegogo dočteme, že Fnatic s firmou Func spolupracují a založili své produkty právě na jejich.

Jejich hlavní myšlenkou přitom bylo nabídnout jednoduché periferie, které dělají to, co mají a nic víc, díky čemuž bude i výsledná cena nižší. Taková klávesnice Rush s nabídkou tlačítek Cherry MX Red, Blue nebo Brown má na první pohled běžné rozložení kláves a žádné speciální. Navíc je vybavena jen podsvícením, párem USB portů, multimediálními funkcemi na klávesách F a odnímatelnou podložkou pod zápěstí. Z hlediska funkčnosti má plný N-key rollover a paměť pro uložení profilů


Myš Flick má souměrné tělo a využívá optický senzor Pixart 3310 a rovněž má paměť pro profily. K této myši si budeme moci vybrat buď neohebnou podložku Boost nebo ohebnou Focus s měkkým povrchem, a to v několika velikostech. Za myš si Fnatic s Func řeknou 50 dolarů a za klávesnici 120, čili ceny jsou přiměřené.

Zdroj: Indiegogo

Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář