reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Čištění před update

Deee-aN (3834)|19.11.2008 16:48
Zrovna stahuju nové ovladače pro GPU a chtěl bych systém vyčistit od ev. zbytků starých. Mám stažený CCleaner, akorát nevím, co bych měl nechat odstranit. Nerad bych smazal něco, co by se ještě mohlo hodit. Nebo se na to mám vykašlat a nechat ho odstranit všechno, co najde?
Já bych to jinak nedělal, ale poslední dobou mi karta tak nějak zpomaluje. Nejviditelnější je to v 3DMarku, kde mi výkon spadl cca o 500 bodů. Ano, je to syntetický test, ale něco to naznačuje...
Když už o tom tady píšu, stálo by za to ještě zmínit to, že zatímco zkraje mojí sestavu při prezentaci výsledku na ORB srovnával s tisíci podobných, teď mi hlásí, že našel dvě. A přitom jsem samozřejmě nic neměnil...:runaway
ICEBOSS (3435)|19.11.2008 17:03
to ze ti vykon spadl o 500 bodu vubec nemusi znamenat, ze se zpomaluje grafika... treba software od leadteku k TV kartam PC trosku brzi, urcite mas nainstalovany nejaky legracky co bezi rezidentne.....

jinak v cc cleaneru odstran po odinstalaci nvidia driveru vsechno s nazvem nvidia :-D.

a pozor, novy ovladace neznamenaji, ze budes mit urcite vic bodu! :)
pas!k (3765)|19.11.2008 17:30
No pokud ti pc nedela nejake problemy tak bych nechal stavajici drivery ..500 bodu je opravdu nic .. System se casem zanasi.. Nejaka ta udrzba na skodu nebude muzes pouzit treba Tune Up nebo podobne utilitky pro udrzbu.. Razim zasadu dokud se nic nesere je lepsi do toho nevrtat :)
Deee-aN (3834)|19.11.2008 17:41
[quote=ICEBOSS;184795]to ze ti vykon spadl o 500 bodu vubec nemusi znamenat, ze se zpomaluje grafika... treba software od leadteku k TV kartam PC trosku brzi, urcite mas nainstalovany nejaky legracky co bezi rezidentne.....
[/quote]
Takže CC nic nenašel. A měl jsi recht, vypnul jsem Yod'm'3D a cca 700 bodů nahoru :runaway.

EDIT: a pro úplnost, s Big BangemII nárůst o cca 10 bodů...:D:D:runaway:D:mistake
Richmond (8084)|21.11.2008 03:54
[QUOTE=deeean;184807]Takže CC nic nenašel.[/QUOTE]

Nepletes si nahodou CCleaner s Driver Swepperem? :notsure CCleaner je spis na vycisteni od offline souboru, cookies, registru apod. kdezto Driver Swepper je zamereny na ovladace - sosat muzes z downloadu na SHW nebo verzi bez instalace z Guru3D.com

edit: jeste jsem si vzpomnel na DH Driver Cleaner (Pro), ale koukam ze aktualni verze je placena...

edit2: ...nasel jsem posledni neplacenou verzi Driver Cleaner Pro 1.5 - 2.69MB
86380489e51368d203_bq1.png dcp.jpg
-HoNY- (557)|25.11.2008 12:23
Deee-aN (3834)|25.11.2008 12:37
Jestli je to na mě, před příštím update určitě dporučovaný SW prubnu. IMHO mi to teď běhá dobře, takže po ničem pátrat nebudu. (ještě bych něco objevil:))