reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Počítačová skříň AMS CF-1006

boboco (1987)|15.11.2006 22:06
O jaký produkt se jedná? : Počítačová skříň AMS CF-1006

Produkt hodnotím - Kladně

Stránka s informacemi o produktu : http://www.tntrade.cz/shop/index.php/detprd/pocitacove-skrine-cfi-cfi-1006-soho-server
Fotografie produktu :



Proč na tento produkt poukazuji : Jedná se skříň s líbivým, neotřelým designem ale hlavně velmi kvalitním dílenským provedením. S ohledem na cenu myslím, že by člověk těžko hledal konkurenci. Skříň je kompletně hliníková, povrch je leštěný, lakovaný a čelo je pod 1cm tlustým, čirým plexisklem.

Jediná výtka, skříň je primárně určena pro servery, proto je navržena pro zdroj s 8cm ventilátory. Při použití 12cm nebo většího ventilátoru je jeho část zakryta.

Podobnou skříň kolem 1 400,- budete hledat velmi těžko. Samozřejmě je design věc vkusu, proto se nebude zamluvat každému, já jen podotýkám, že obrázek neumí správně vystihnout jak luxusně a exkluzivně skříň působí v reálu:)
BlackFrog (563)|15.11.2006 22:16
[QUOTE=boboco] O jaký produkt se jedná? : Počítačová skříň AMS CF-1006

Produkt hodnotím - Kladně

Stránka s informacemi o produktu : http://www.tntrade.cz/shop/index.php/detprd/pocitacove-skrine-cfi-cfi-1006-soho-server
Fotografie produktu :

Proč na tento produkt poukazuji : Jedná se skříň s líbivým, neotřelým designem ale hlavně velmi kvalitním dílenským provedením. S ohledem na cenu myslím, že by člověk těžko hledal konkurenci. Skříň je kompletně hliníková, povrch je leštěný, lakovaný a čelo je pod 1cm tlustým, čirým plexisklem.

Jediná výtka, skříň je primárně určena pro servery, proto je navržena pro zdroj s 8cm ventilátory. Při použití 12cm nebo většího ventilátoru je jeho část zakryta.

Podobnou skříň kolem 1 400,- budete hledat velmi těžko. Samozřejmě je design věc vkusu, proto se nebude zamluvat každému, já jen podotýkám, že obrázek neumí správně vystihnout jak luxusně a exkluzivně skříň působí v reálu:)[/QUOTE]
Produkt hodnotím - kladně
skřín vypadá pěkně zpracovaná, cena skvělá. Neni to uplně můj vkus, ale to už je věc jiná.
Klon (1)|16.11.2006 18:45
Kladně, mám doma většího bráchu - 1009
krom již zmiňovaného problému se zdrojem bych vytknul ještě dvě drobnosti - 1. větrací prolisy v bočnici - zbytečně rozhodí airflow (není problém zalepit) a 2. zakončení napájecích kabelů od ventilátorů - je tam klasický molex.