reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladace proc ASUS NTB - X51L

Hangman (16)|8.10.2009 16:39
Ahoj
Poradte mi prosim shanim nejake duveryhodne stranky na download driveru pro ASUS NTB a at uz pro Vista nebo XP a nebo WIN7.. mam problem totiz s nainstalovanim WIN7 na NTB ASUS X51L series po nabootovani z DVD a nacteni zakladni obrazovky a po volbe jazyka me to vyhodi chybu ze nelze najit ovladac pro DVD romku... a nabidne mi to zadat lokaci ovladace takze ho potrebuju nekde stahnout... ASUS nema na svych offic strankach sekce download ovldacu tak please poradte... dik
kevin00 (10238)|8.10.2009 16:45
Proč by Asus neměl mít na svých stránkách drivery pro svůj notebook ? Stačí správně hledat a koukat - Konfigurátor ;)
Jaký build Win7 instaluješ ? Drivery k DVD-ROM nepotřebuješ, jsou obsaženy v instalátoru Windows. Zkoušel jsi instalaci z USB flash disku ?
Hangman (16)|8.10.2009 17:05
[quote=kevin00;300544]Proč by Asus neměl mít na svých stránkách drivery pro svůj notebook ? Stačí správně hledat a koukat - Konfigurátor ;)
Jaký build Win7 instaluješ ? Drivery k DVD-ROM nepotřebuješ, jsou obsaženy v instalátoru Windows. Zkoušel jsi instalaci z USB flash disku ?[/quote]



Vidis tam nekde ovladac na DVD rom pro muj model? Nezkousel jsem to z USB protoze mam image .ISO win 7 7600.16385.090713-1255 RTM x86 x64 Vis jak na to z USB? taky sem si myslel ze asi budou obsazeny v instalaci ale bouzel...nevim co to je za haluz..
kevin00 (10238)|8.10.2009 17:17
Ovladače na DVD nejsou, max. ovladače chipsetu, ale pro WinXP a Win Vista x86. Pokud máš Win7 x64 tak máš stejně smůlu.
K umístění *.iso souboru si stáhni UltraISO, nainstaluj jej a spusť jako administrátor. Otevři pomocí programu *.iso soubor a v menu vyber Bootovací ? Vypálit image disku
mirauh (1)|29.9.2010 11:59
Zdravím mam taky X51L a mam stejny problem s ovladaci asi DVD pred instalaci.. Jak to mam jinak udelat?? dekuji