reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tiskárna tiskne jen černobíle, ne barevně

Lurz (42)|24.11.2009 17:45
Zdravim, mám starou tiskárnu HP Deskjet 920c a netiskne barevně jen černobíle. Cartridge se zdá nepoškozená, je dodávaná v krabici s tiskárnou, ale tiskárna leží ve sklepě 5 let tak jestli není možný, že se s ní něco nestalo. SW mám stažený nejnovější ze stránek výrobce. Nevíte, čím by to mohlo být? Předem díky.
johny__g (6387)|24.11.2009 17:48
Zkušební stránka je taky jen černobílá? Jak vypadá barevný tisk? Barva prostě chybí (máš zaschlou barevnou cartridge), nebo ji tiskárna tiskne ale ve stupních šedi (máš to blbě nastavený)?
Lurz (42)|24.11.2009 18:00
Při zkušebním tisku to je jen černobílý, tam kde to má být barevný to je šedý a normálně při barevným tisku to je černobílý na místech kde by měla byt barva to je šedý
astec (1823)|24.11.2009 18:11
[quote=Lurz;319238]Při zkušebním tisku tam kde to má být barevný to je šedý[/quote]

Zkus program čištění, nebo něco podobného. Evidentně je zaschlý inkoust
StD (1963)|24.11.2009 18:58
[quote=Lurz;319233]Zdravim, mám starou tiskárnu HP Deskjet 920c a netiskne barevně jen černobíle. Cartridge se zdá nepoškozená, je dodávaná v krabici s tiskárnou, ale tiskárna leží ve sklepě 5 let tak jestli není možný, že se s ní něco nestalo. SW mám stažený nejnovější ze stránek výrobce. Nevíte, čím by to mohlo být? Předem díky.[/quote]
Ta cartridge byla nainstalovaná nebo v nehermetickém obalu? Podle mě je tuhá na kost dávno po expiraci, zkoušel bych to s novou.