reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

multifunkce doporučte

marekpevný (347)|9.9.2011 08:18
Hodlám zakoupit multifunkční tiskárnu na omácí používání.Cenou bych se chtěl vejít do dvou tisíc.moje dávná zkušenost se značkou canon byla dobrá tudíž bych ji asi volil znova.Jdopu tam koupit také nějaké alternativní inkousty???(myslím abych nevyhazoval za oroginál).Doporučte prosím
Zoidik (1405)|9.9.2011 09:06
Doma mám k dispozici Epson Stylus Photo PX700W. Měl jsem ji zapojenou do sítě kabelem, teď běhá po Wifi. Nemohu si stěžovat. Tohle bych za sebe mohl doporučit. Případně bych se nebránil ani nějaké vyšší verzi.
marekpevný (347)|9.9.2011 09:20
tak nějak jsem ted koukal na ty tiskárny a epsonky mají hlavně lepší inkousty a dají se tam koupit i nějaké neorig. barvy.fotku si vytisknu aso občas.jde mi pouze o domácí užití ale zase nechci kupovat nějakej šmejd za pár stovek.Toho jsem se ted zbavil:-)))
Salamander (6177)|9.9.2011 10:06
Ja bych osobne uz multifunkci nekoupil, nikdy jsem nevidel zadnou, ktera by fungovala na 100% jako tiskarna, nebo skener.

Zvazte koupi samostatne barevne laserovky + samostatneho skeneru (jak casto skenujete?) prijdete sico o prime kopirovani (ale projet to pres PC netrva zas tak dlouho), ale celkove je to podle me bezproblemovejsi reseni :)
Zoidik (1405)|9.9.2011 10:25
Jestli samostatný scaner, tak bych se vhynul HP. Doma občas dělám s HP ScanJet G3010 Photo a nascenovat přes něj dokumetn do PDF ve velikosti 1:1 je neskutečný problém. Pokud to chci udělat přes "rychlé" tlačítko, tak výsledný dokument je menší. Dá se toho docílit asi po půl hodinovém experimentování v dodávaném SW a zmršení několika stránek. Pokud se scanuje jednou za měsíc, nebo dva, tak je to příšerná otrva. Nenávidím scanery od HP :angry :runaway Na mnou výše jmenou multifunkcí se scanováním do PDF nejsou takové problémy jako u toho scaneru.
marekpevný (347)|10.9.2011 12:07
tak jsem se rozhodl že koupím tuto.http://www.alza.cz/canon-pixma-mp5150-d186159.htm#prislusenstvi
co mě ale zajímá zdali má někdo zkušenosti s neorig. tonery do této tiskárny popř.doporučte jaké a kde zakoupit.Děkuji
Georginek (2957)|10.9.2011 23:45
Hele ja Ti doporucim Canon 5250 Hodne ji prodavam, nejsou s ni problemy a po zkusenostech sem si ji poridil domu. Nemuzu si stezovat......Scanner OK, kopirka taky, wifi, mala spotreba, nizka hlucnost, rychlej tisk, oboustrannej, fotky dela lepsi nez z fotolabu. Za ty prachy je to super.....
marekpevný (347)|12.9.2011 15:13
no a jakej je mezi těmi tiskárnami rozdíl kromě wifi?????jde mi hlavně o cenu a tískárna v mém odkazu je znatelně levnější.
Georginek (2957)|12.9.2011 17:28
Neumis cist? http://www.canon.cz :runaway

5150 a 5250

Zbezne, 5150 nema Wifi, fotky tiskne o 19sec pomaleji, neumi tisknout disky........atd
zdenda05 (56)|2.3.2012 17:17
Co říkáte na EPSON Stylus Office BX635FWD?

Náklady na tisk nejsou špatný, tisk je oboustranný, dobrá konektivita. Chci se zeptat, jak je to se zasycháním inkoustu, když třeba nebudu 2 týdny tisknout, bude to v pohodě? A pak mám otázku na ADF podavač - umí to automaticky skenovat oboustranné dokumenty?

Děkuji za odpověď.