reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s GTX560 Ti

john68 (30)|3.2.2012 22:41
Ahoj, potřeboval bych poradit s následujícím problémem. Vyměnil jsem svou grafickou kartu z Ati(HD 4850) na GTX560 Ti. A pokaždé když zapnu počítač a nějakou hru tak se mi seká. Musím tedy hru vypnout a nainstalovat ovladače, když to provedu tak vše jede v naprostém pořádku. Ale musím to dělat po každé když vypnu a zapnu počítač. Jakoby se ty ovladače prostě při každém vypnutí vymazali. Neporadil byste mi prosím vás někdo? Za jakoukoliv radu budu rád :)
Bouner (10)|4.2.2012 00:38
Zkus ovladace upne odstranit napriklad pres Driversweeper , oboje AMD i Nvidia , potom restartovat PC ,bude to vypadat desne na 640x480 cca , a nainstalovat ovladace na tvoji graf. kartu , znovu reset pc a mohlo by to jet vporadku.
dzandra (1368)|4.2.2012 09:26
No zkus stáhnout officiální driver od výrobce ne od nvidie, vzhledem k tomu, že jsem si tu kartu koupil taky (MSI 560ti-oc) a battlefield 3 mi padal jak hrušky v září fallout new vegas nenajel vůbec , tak začínám mít té karty plnou prdel. Jsem v práci, tak jsem ty offic ovladače zatím neinstalnul, ale chystám se k tomu, hned jak dorazím.

P.S napiš prosím, přesný tip karty, jestli je to oc nebo non oc, u oc verze doporučují podtaktnout na Graphics Clock - 822, Memory Clock - zatím neměň, Processor Clock - 1644, ale včera nějak jebal orgin, tak jsem to ani netestnul
Bouner (10)|4.2.2012 09:58
Mno BF3 na 560TI nejede skoro nikomu,je to chyba asi enginu ktera se hada s ovladacema zrejme , a ja mam na GTX560TI ( od Asusu) ovldace primo od Nvidie beta 290.53 a jede mi vse a zadne problemy nemam ,krom BF3+NFS:The Run ktere jedou na stejnem pitomem Enginu , pry pomaha zvysit napeti na 1.062 a klidne pri taktech vyssich to muze byt stabilni ten Bf3 ale nevim me to padalo tak i tak .
john68 (30)|4.2.2012 23:27
Mockrát děkuji za rady, zkusil jsem to přes ten Driversweeper a už zo jede ;) takže ještě jednou děkuji
Dotázek (2)|6.6.2012 15:13
Doporučuji úplně odstranit jakýkoliv software od AMD, mam také 560-ti, od MSI - Twin Frozr II/OC, ovladače nejnovější od nvidie a vše šlape, jak má, crysis 2 vše ultra+high res+dx11, taktéž Bf3 ultra,16xAF,4xMSA,HBAO, takže by neměl být problém ani s tvou kartou.
mike033 (304)|11.6.2012 15:08
Chci si taky koupit tuto grafiku od Gigabyte GTX560 Ti 1GB DDR5 GV-N560OC-1GI a co jsem teda slysel tak lidi maji s ni docela problemy, tak premyslim jestli ji mam vubec kupovat. Co byste mi poradili mam jit vubec do ni? Zkousel jste ji nekdo na hrach tipu assassins creed revelations?
hugostieglitz (907)|12.6.2012 18:31
[quote=mike033;506317]Chci si taky koupit tuto grafiku od Gigabyte GTX560 Ti 1GB DDR5 GV-N560OC-1GI a co jsem teda slysel tak lidi maji s ni docela problemy, tak premyslim jestli ji mam vubec kupovat. Co byste mi poradili mam jit vubec do ni? Zkousel jste ji nekdo na hrach tipu assassins creed revelations?[/quote]

jstli máš tak odva a půl nebo tři táci navíc jdi do hd 7950-
stavitel75 (43)|21.8.2012 12:59
[QUOTE=mike033;506317]Chci si taky koupit tuto grafiku od Gigabyte GTX560 Ti 1GB DDR5 GV-N560OC-1GI a co jsem teda slysel tak lidi maji s ni docela problemy, tak premyslim jestli ji mam vubec kupovat. Co byste mi poradili mam jit vubec do ni? Zkousel jste ji nekdo na hrach tipu assassins creed revelations?[/QUOTE]

Sice uz je to trosku OT, ale mam ji. Jede mi bez problemu, hlavne je super ticha a dokonce funguje i v BF3. Pred ni jsem mel MSI N560GTX-Ti a ta mi s BF3 porad padala. Nicmene MSI za to asi nemuze, z FB mi prislo toto:

"Ahoj, to nevyřešíš pády u BF3 se podle EA mohou vyskytnout na všech továrně, nebo ručně přetaktovaných kartách GTX 560 Ti. Řešení je jednoduché, stačí si v MSI afterburnu, nebo jakémkoliv jiném softwaru (Easyboost od GIGABYTE, nVIDIA performance, atd..) nastavit GPU clock o 10MHz pod referenční takty. (ref. jsou 822MHz) Čiže doporučuji nastavit přesně 800Mhz.
viz. vyjádření od EA https://help.ea.com/article/bf3-issues-with-overclocked-video-cards"

Novému majiteli MSI N560GTX-Ti návod výše pomohl!