Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně   Fórum Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Záseky, které vyřeší restart

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Zdravím, mám problém. Mám notebook Toshiba L670-1G5 (i5 460, Radeon HD5650, 4GB RAM, HDD 640GB, Windows 7 64Bit) a poslední dobou se mi z ničeho nic sekne tak, že sice s ukazatelem pohybovat můžu, ale neotevřu ani složku, furt se zobrazuje ukazatel načítání, ale nic. Pak když zmizí a kliknu znovu, tak mi naskočí jestli chci ukončit proces, že neodpovídá, dám ano, a ukončí se celý explorer.exe, takže všechny lišty apod. Pomůže jen restart. Už nevím co s tím. Občas jde otevřít všechno, ale pak když chci otevřít film v KMPlayeru, tak se stane to samé, někdy se to stane i na stránce v prohlížeči, kde je nějaký flash objekt, třeba video. Vážně netuším co z tím, už jsem z toho celkem zoufalý. Neví někdo co zkusit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2012

Zkoušel si třeba po spadnutí exploreru, zapnout správce úloh, a v něm zapnout znova explorer.exe? zapne se? nebo opravdu jen po restartu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Správce úloh mohu zvolit až po výběru z nabídky po stisknutí Ctrl+Alt+Delete, jenže nabídka po zmáčknutí nenaskočí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2011

pozri v spravcovi uloh procesy ktore a kolko ti vytazuju ram a procesor..... pozi tiez ci ti tam neostavaju niektore procesy visiet (napr. zavries program ale proce z neho je tam stale).... mne toto obcas robia torrenty....

Podobná témata

1. Vyřeší to Windows XP?
    Od KubaDonner v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 09-05-2012, 18:54
  2. Záseky
    Od Cermix v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 08-02-2011, 13:52
  3. Zaseky po startu win a PIO mod
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení