reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

!!kde sehnat plastový rámeček pro uchyceni chladiče CPU na socket AM2??

kasumi (2)|26.7.2006 11:53
nevi někdo kde sehnat plastový rámeček pro uchyceni chladiče procesoru na socket AM2?? praskla mi jedna packa co drží chladič a rámečky se nedaj nikde sehnat......
wizaard (913)|26.7.2006 13:05
[QUOTE=kasumi]nevi někdo kde sehnat plastový rámeček pro uchyceni chladiče procesoru na socket AM2?? praskla mi jedna packa co drží chladič a rámečky se nedaj nikde sehnat......[/QUOTE]
No, asi určitě exitsují výrobci, kteří je společnostem vyrábějícím MB dodávají, ale nevím, jestli se dají volně sehnat. Každopádně bych doporučil zřejmě mimozáruční opravu... :(
kasumi (2)|26.7.2006 13:47
mno desku mam v zaruce a bylo mi receno ze se to da reklamovat ale byt mesic bez compu to asi nepujde :( a tak badam jestli nejde sehnat nekde jinde....
wizaard (913)|27.7.2006 00:41
[QUOTE=kasumi]mno desku mam v zaruce a bylo mi receno ze se to da reklamovat ale byt mesic bez compu to asi nepujde :( a tak badam jestli nejde sehnat nekde jinde....[/QUOTE]
Celkem mě sice překvapuje, že by to někdo vyřídil na záruku, ale hádat se nebudu. Každopádně ale náhrada za jiný může taky znamenat ztrátu záruky...
Petr Mareš (1)|27.7.2006 09:40
[QUOTE=kasumi]nevi někdo kde sehnat plastový rámeček pro uchyceni chladiče procesoru na socket AM2?? praskla mi jedna packa co drží chladič a rámečky se nedaj nikde sehnat......[/QUOTE]

Ramecek je casto dodavan s lepsima chladicema... takze zkusit nekoho s AM2 deskou.
Fractal (4)|8.9.2006 07:13
nebo koupit jinej/lepsi chladic;-))..jak tu kasumi psal, ten pak vyuzijes i jinde a vetsinou pokud jsou mohutnejsi konstrkce mohou mit i ten ramecek kovovej;-)
wizaard (913)|8.9.2006 16:35
[QUOTE=Fractal]nebo koupit jinej/lepsi chladic;-))..jak tu kasumi psal, ten pak vyuzijes i jinde a vetsinou pokud jsou mohutnejsi konstrkce mohou mit i ten ramecek kovovej;-)[/QUOTE]
Sice bezdůvodně otevíráš/otevíráme staré téma, ale je to tak, nový kvalitní chladič je taky možnost. Myslím ale, že o to v dotazu nešlo a navíc je problém už dávno vyřešen a na záruku!
Konnor (278)|24.10.2006 16:03
wizaard (913)|24.10.2006 16:11
[QUOTE=Konnor]myslíte tohle?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=40709[/QUOTE]
Ne, tenhle, pokud to chápu dobře, je pouze pro konkrétní chladiče, aby šly z jiného socketu na AM2.
Konnor (278)|24.10.2006 17:13
[QUOTE=wizaard]Ne, tenhle, pokud to chápu dobře, je pouze pro konkrétní chladiče, aby šly z jiného socketu na AM2.[/QUOTE]

Aha tak to potom jej jedině dodávají spolu s chladičem nebo se tam vůbec nedává protože tam překáží. Nicméně mám obavu, že budeme muset ještě nějaký čas počkat, je to přece jenom "nová" patice.

Ale z toho co říkal:

nevi někdo kde sehnat plastový rámeček pro uchyceni chladiče procesoru na socket AM2?? praskla mi jedna packa co drží chladič a rámečky se nedaj nikde sehnat......

rozumím, že hledá náhradu.
wizaard (913)|24.10.2006 17:18
[QUOTE=Konnor]Aha tak to potom jej jedině dodávají spolu s chladičem nebo se tam vůbec nedává protože tam překáží. Nicméně mám obavu, že budeme muset ještě nějaký čas počkat, je to přece jenom "nová" patice.

Ale z toho co říkal:

nevi někdo kde sehnat plastový rámeček pro uchyceni chladiče procesoru na socket AM2?? praskla mi jedna packa co drží chladič a rámečky se nedaj nikde sehnat......

rozumím, že hledá náhradu.[/QUOTE]
Jasně, ale ono už je to nějaký pátek jednak vyřešené (udělali mu to na záruku). Shodli jsme se na tom, že dalším řešením je nákup nějakého lepšího chladiče, k nim se rámečky dodávají.
Konnor (278)|24.10.2006 17:49
[QUOTE=wizaard]Jasně, ale ono už je to nějaký pátek jednak vyřešené (udělali mu to na záruku). Shodli jsme se na tom, že dalším řešením je nákup nějakého lepšího chladiče, k nim se rámečky dodávají.[/QUOTE]

Jo takhle, tak to pak jo :)