reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP Color LaserJet 2550n - tiskne jen 1. tisk. úlohu

Hrochoroh (9)|17.10.2012 18:08
Dobrý den,
nanapadá někoho, čím by mohl být způsoben následujícé problém?
Tikárna HP Color LaserJet 2550n (zapojená přes LAN port do sítě) několik let bez problémů tiskla. Nyní (časově to zhruba odpovídá poslední aktualizaci Win XP) po zapnutí vytiskne bez problému první úlohu (libovolný počet kopií), ale když se z jakéhokoliv PC v síti pošle další tisková úloha, tiskárna vůbec nereaguje (kontrolka příjmu dat nebliká) a po chvíli se objeví na liště hláška "Tisková úloha se nezdařila". Do nastavení jsem nijak nezasahoval.
Abych tiskárnu donutil tisknout, je nutno ji vypnout a znovu zapnout, což je při době náběhu (asi 2-3 min) a s tím spojeném hluku dost hrozný - poté opět ochotně vytiskne první tiskovou úlohu. Zkoušel jsem všechny PC + router a switch + tiskárnu vypnout a znovu zapnout, ale nepomohlo.
Děkuji Martin
dzandra (1368)|19.10.2012 13:19
Jo 2550 je pěkná ludra, sem tam se nevím proč resetuje do defaultu, dokonce si sem tam vezme název mého dhcp serveru, pokus se tam nahrát nový firmware, mohlo by ti to pomoc, já jich mám tady pod sebou asi 15 a u každé jsem ten firmware aktualizoval.
Hrochoroh (9)|19.10.2012 20:10
Díky za tip. A můžu poprosit o odkaz na ten FW? Na stránkách HP jsem žádnou aktualizaci neviděl.
Díky M
Hrochoroh (9)|21.10.2012 20:41
Už jsem FW update našel - zkusím ho.
Díky M