reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

notebook downgrade a zhodnoceni

decent.one (37)|31.8.2014 11:38
dobrý den, dostal jsem nepromyšlený dárek: notebook s již nainstalovaným windowsem 8.1 z prodejny.
Je možné tento strašný windows nahradit sedmičkama ?
a jak by jste zhodnotili celkově tento notebook http://notebooky.heureka.cz/lenovo-g50-59-411465/
co se týče například výkonu ve hrách, ceny.. a odpovídá cena alespoň těm komponentům ?
Jech Josef (206)|31.8.2014 12:08
Proč chceš měnit systém jestli chceš mít rozhraní jako ve win7 tak stačí nainstalovat Clasicc Start Menu nebo jiný program a tím vypneš Metro.
DrZelenka (2491)|7.9.2014 16:54
Vzhledem k HW a váze bych očekával vyšší výdrž na baterii, jinak záleží na využití ntb - pokud vyhovuje výkon/váha/výdrž, tak není co řešit.

Ohledně W8.1 - zkusil jsem je doma (jelikož známým pomáhám s PC, tak je vhodné mít zkušenost s novým systémem) a po nainstalování klasické W7 Start nabídky tam není, podle mě, žádný zásadní problém.
VencaX (3686)|7.9.2014 19:22
Osobně nechápu, proč do těch notebooků cpou ty 4čl baterie, vždyť i můj 13" tři roky starý notebook za 16K má 6 článků... jinak běžný notebook s za tu cenu úplně normální výbavou, nic špatného tam není (snad krom toho ULV CPU), ohledně her si myslím není problém, pokud na tom nechceš hrát GTA V nebo BF4 na plné detaily a když si vezmeš, že většina trošku rozumných notebooků za 14 tisíc ani nebude mít dedikovanou grafiku...
Tomak_CZ (392)|7.9.2014 20:44
řešit win 8.1 za 7? já osobně radši 8.1... je rychlejší a žádné velké změny zde nejsou... jinak značku Lenovo já hodnotit nebudu- nemám rád- můj postoj...
VencaX (3686)|9.9.2014 02:56
[QUOTE=ttoommaassoo;562193]jinak značku Lenovo já hodnotit nebudu- nemám rád- můj postoj...[/QUOTE]

Osobně to tak mám s kupou dalších značek, jako HP, Toshiba, Acer, Samsung, MSI,... neznamená to ale, že to budu psát veřejně i když tím vlastně vůbec nepřispěji tazateli.
Ohledně windowsů - tvůj názor, uživatel nelíbit, uživatel nechtít. Tak to sakra neřeš.:mistake radu už dostal od DrZelenky...

... další zbytečnej post tady na foru, který ničemu nepřispěl, ale hlavně že nám zavřeli skládku OT :stupid:stupid:stupid