reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Klávesové zkratky na notebooku nefungují, externí klávesnice ano

FredyC (37)|18.9.2014 14:53
Skutečně zvláštní problém. Mám notebook Lenovo E540, ještě donedávna vše fungovalo jak má. Před cca 14 dny jsem si koupil externí bezdrátovou klávesnici Logitech. Dnes jsem vzal notebook ven a najednou koukám, že některé klávesové zkratky prostě nefungují. Při používání té externí klávesnice je vše bez problému.

Jedná o zkratky jako třeba Ctrl+S, prakticky ve všech programech, které tuto zkrátku používají, tak Windows nereagují. Požadována funkce je normálně dostupná přes menu a funguje. Naopak třeba Ctrl+O funguje v pořádku, tedy je vyloučeno, že nefunguje čistě Ctrl. A jak můžete vidět všechny písmena jsem tu napsal v pořádku, takže mohu vyloučit i nefukčnost individuálních tlačítek.

Normálně bych si myslel, že se mi tu usadil nějaký malware, který si to mapuje globálně pro sebe. Jenže zarážející je ten fakt, že to nereaguje jen na ty notebookové klávesy.

Kromě nějakých updatů od Lenova si nepamatuju, že bych vědomě instaloval něco co by to mohlo ovlivnit. Počítač jsem komplet projel přes MBAM (Malware Bytes...), nic to nenašlo. Běží mi tu nadále v trial verzi. K tomu mám od začátku puštěný Microsoft Security Essentials a Windows Firewall.

Zkusil jsem i odpojit ten Logitech Unifying adapter, ale nic to nezměnilo.

OS je Windows 7 x64 a podle Windows Update mám vše aktuální.

Nemáte nějaký nápad co by se s tím dalo dělat? Napadá mě snad jedině zkusit Windows Restore.
r34ktor (7477)|18.9.2014 16:18
Instaloval si software ke klávesnici (SetPoint)? Jak se to chová, když ho odebereš?
FredyC (37)|18.9.2014 16:53
[QUOTE=r34ktor;562704]Instaloval si software ke klávesnici (SetPoint)? Jak se to chová, když ho odebereš?[/QUOTE]

Nic jsem k tomu Logitech neinstaloval a SetPoint nevidím nainstalovaný. Možná zkusit ho naopak nainstalovat ?
r34ktor (7477)|18.9.2014 16:55
Zkusit to můžeš.
FredyC (37)|18.9.2014 17:07
No tak překvapivě to nepomohlo :(
FredyC (37)|18.9.2014 17:33
Hm, ted jsem zjistil zajimavou vec. Nektere klavesove zkratky se totiz vuci systemu tvari jako uplne jine. Na nekterych windows zastupcich mam shortcuty, napr. Ctrl+Alt+K. Když jsem teď vlezl do nastavení a zkusil to tam zadat znovu, tak po stisku téhle kombinace to vypsalo "Ctrl+Alt+ScrollLock" ... :stupid

Podle tohoto nástroje když stisknu Ctrl+S tak je to prý "ctrl, alt, menu".

To skoro vypadá na nějakou chybu v Lenovo ovladači té klávesnice, že to posílá jiné kódy než má.
r34ktor (7477)|18.9.2014 17:39
Stisknuté klávesy lze ověřit pomocí virtuální klávesnice obsažené v systému (Win+U).

Zkus bod obnovení do body před instalací "nějakých updatů od Lenova".
FredyC (37)|18.9.2014 17:40
https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-Edge-Knowledge-Base/E540-Where-are-the-Pause-Break-SysRq-and-Scroll-Lock-shortcut/ta-p/1488088

To bude něco s tímhle. Totiž abych to upřesnil, Lenovo má úplně nalevo tlačítko Fn, tam kde má být Ctrl a skutečný Ctrl je hned vedle. To je naprosto nevhodné. Naštěstí mají v BIOSu nastavení, kdy se dají tyhle dvě přehodit. A teď mě tak napadá, že jsem flashoval BIOS poměrně nedávno přes nějaký Lenovo tool. Tak je dost možné, že je to v něm rozbité. Asi to tedy bude vhodnější řešit přímo u Lenovo než tady.

Díky za snahu @r34ktor.
r34ktor (7477)|18.9.2014 18:03
V první řadě zkontroluj, zda se po updatu nepřepnulo na jiné nastavení, než si měl původně.
FredyC (37)|18.9.2014 18:05
Jo zkontroloval jsem, bylo to správně. Schválně jsem to prohození vypnul a vše funguje správně, akorát je to nevhodně prohozené, což bych si nikdy nezvykl. Poté jsem opět zapnul prohození a je to zase rozbitý. Očividně chyba v SW, pravděpodobně přímo ten BIOS.
r34ktor (7477)|18.9.2014 18:11
Pokud lze, tak downgraduj.
FredyC (37)|18.9.2014 18:42
Nevím jestli jde downgradovat a hlavně nevím na jakou verzi. Nepodařilo se mi najít changelog abych to dohledal. Napsal jsem na Lenovo forum, snad mi někdo pomůže...

http://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-Edge-S-series/E540-Swapping-Ctrl-amp-Fn-breaks-some-Windows-shortcuts/td-p/1723605
r34ktor (7477)|18.9.2014 18:57
Changelog je zde: http://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/j9uj15ww.txt

Starší verze na webu viditelně ke stažení nejsou. Čili jedině kontaktovat technickou podporu.
FredyC (37)|19.9.2014 06:56
[QUOTE=r34ktor;562726]Changelog je zde: http://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles/j9uj15ww.txt

Starší verze na webu viditelně ke stažení nejsou. Čili jedině kontaktovat technickou podporu.[/QUOTE]

Díky, to bude ono...

[QUOTE]<2.09>
- (New) Added hotkey support for Fn+P(Pause)/Fn+K(ScrLK)/Fn+B(Left-Ctrl + Break)/Fn+S(Left-Alt + SysRq).[/QUOTE]

Teď ještě kde mají tu technickou podporu...Ty jejich stránky jsou super přehledný.

Edit, aha, takže jsem asi nahranej a budu čekat až to opraví, v tom changelogu vespod totiž je toto:

[QUOTE]LIMITATIONS

2.13 BIOS updates UMRS00347 for UEFI Vulnerability , it's mainly to improve BIOS security vulnerability,
so winflash will reject user to downgrade to lower than 2.13(such as 2.12) version which doesn't have this feature.[/QUOTE]

A samozřejmě jsem tam zrovna tu 2.13 včera dal, blbec. Taky jsem mohl nejdřív pohledat co tam změnili :(
r34ktor (7477)|19.9.2014 14:17
[QUOTE=FredyC;562741]Teď ještě kde mají tu technickou podporu...[/QUOTE]
http://support.lenovo.com/us/en/supportphonelist
FredyC (37)|19.9.2014 17:18
[QUOTE=r34ktor;562763]http://support.lenovo.com/us/en/supportphonelist[/QUOTE]

Jo telefony jsem taky našel, myslel jsem spíš mail podporu, tohle se vysvětluje ztěžka přes telefonu.

Každopádně našel jsem bootable ISO pro ten starší bios (uplne dole). Jestli tomu rozumim dobře, tak downgrade by neměl být možný jen z windows, ale pres tohle by to melo jit. Snad to pujde narvat i na USB... jinak budu muset shanet DVD na vysmahnuti.
r34ktor (7477)|20.9.2014 12:13
[QUOTE=FredyC;562767]Jo telefony jsem taky našel, myslel jsem spíš mail podporu, tohle se vysvětluje ztěžka přes telefonu.[/QUOTE]
Písemný kontakt je problém. Asi nejschůdnější cesta je použít fórum Lenovo.

Pokud výrobce vysloveně píše, že downgrade nepodporuje, je to risk. Můžeš skončit s mrtvým ntb.