reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

NVidia - zakázání Streaming service(spojitost s GFexperience ?) z důvodu padání her, např. Witcher 3

BiGFather (35)|1.8.2015 09:34
Ahoj.

Co se tyce Nvidia karet, dlouho jsem mel Radeony.

Crashuje mi Witcher, hodne casto(3-5min hrani), ostatni hry jsem nezkousel dele jak 5 minut tak nevim - na forech a guidech lide pisi, ze mam vypnout GeForce Streaming service, ktery jednak muze navysit trosku vykon, ale hlavne predejde crashum u her - bud teda dochazi k poklesu FPS, se kterym jsem se zatim nesetkal a nebo k zminovanemu crashi na plochu.

Tato funkce ma udajne spojitost predevsim se streamovanim, ale i s GeForce experience(alespon dle par komentu).. Nikde jsem ale nedohledal, zda kdyz vypnu Streaming service, jestli nejak neposkodim funkci GeForce experience. Vzhledem k tomu, ze optimalne nastavuje graficke nastaveni hry tak bych o to nerad prisel..

Navic par lidi pise, ze to stejne nefunguje a nema na nic vliv, ze je to chyba ovladacu NVidie, par jich pak zase rika, ze to je GeForce Experience, ktera ma byt vypnuta..

Vite o tom nekdo neco vice ? Diky.
BiGFather (35)|2.8.2015 17:56
Tak pro me snad vyreseno, tak se to mozna bude hodit ostatnim majici NVidie - zakazani Streaming service ve sluzbach pomohlo :) Uz je vse bez padu, v navodu nekteri i uvadi, ze muze dojit i k mirnemu navyseni fps, sice jen o malinko, ale u slabsich karet muze pomoct..