reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Instalace špatného driveru

SnoopyCZ (5)|9.10.2015 20:34
Zdravím. Dneska jsem si stáhl program DriverBooster abych zjistil stav mých ovladačů. Po instalaci jsem analyzoval svůj PC. Našlo mi to kolem 10 zastaralých programů a tak jsem je všechny aktualizoval a nainstaloval. Při instalaci 6 driveru (bohužel už nevím název toho driveru) mi počítač ''spadl" . A tak jsem ho znova zapl, ale najela mi pouze černá obrazovka (uprostřed bylo MSI), která loadingovala cca 15 sekund a následně modrá od windowsu kde psalo, že se počítač dostal do problému a znovu se sám od sebe restartoval. Opět černá obrazovka s MSI uprostřed, opět loading a tentokrát mi najede obrazovka zase modrá ale píše tam něco jin (viz. příloha). Když chci kliknout F8 nebo ESC nejde to, prostě se to freezne, takže v pc nejde přeinstalovat windows ani najet do BIOSu. Počítač mám poskládaný, pokud by jste potřebovali vědět název nějakého komponentu dám vědět. Děkuji moc za odpovědi :) Jsem co se týče PC laik
IMG_20151009_202013.jpg
Jech Josef (206)|9.10.2015 20:47
Když tam dáš instalační disk Windows tak by ti to mělo najet na instalaci nebo opravu systému, vopravě systému dej obnovení systému a vyber bod obnovení než jsi instaloval ovladače. Pro tyto případdy máš mít vždy zálohu bitové kopie disku.
SnoopyCZ (5)|9.10.2015 22:15
Freezne se to a po 1 minutě samo vypne. Nejde najet ani do BIOSU (deletem nebo f8)
SnoopyCZ (5)|9.10.2015 22:28
[QUOTE=SnoopyCZ;575560]Freezne se to a po 1 minutě samo vypne. Nejde najet ani do BIOSU (deletem nebo f8)[/QUOTE]

Kdybych se měl jak dostat do BIOSu tak bych to vyřešil ale nejde to když mačkam F8 nebo ESC nic se neděje je to prostě freeznute
Tomak_CZ (392)|10.10.2015 14:13
v první řadě udělej clear CMOS ... a vyzkoušej poté najet do biosu.... co máš za desku?