reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladač zobrazení Nvidia Chyba

SamecP (1751)|17.11.2015 20:40
Dobrý den.Mám problém s PC už několik měsíců.Počítač jsem skládal na díly a mám Win 10 Pro.Chyba je v tom,že čas od času zamrzne obraz a vyskočí tahle chyba : Ovladač zobrazení NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 358.91 přestal dopovídat a byl úspěšně obnoven
Několikrát se mi PC i sám restartoval,ale většinou obraz jen zamrzne a opět naskočí.Děje se to jak kdy,i po zapnutí PC bez zpuštění nějaké aplikace.Drivery aktualizuji a Win také aktualizuji.

PC:
CPU:Core 2 Duo E6400 -Netaktován
MB:Gigabyte GA965P DS4
VGA: NVIDIA GeForce GT 730
RAM: 2x1GB
2x512MB
Wifi karta
HDD
Win 10 Pro
SamecP (1751)|18.11.2015 13:54
Problém jsem ještě nevyřešil,napadá někoho něco?
Ventero (1280)|18.11.2015 15:36
Problém nejspíš budou samotná W10. Už máš Treshold 2? Tak jestli nefungují poslední nejnovější, tak se vracej ve verzích zpět. Zkoušej nějaké starší. Jestli problém přetrvá, a bude i ve W7 (BYL - NEBYL? - udělej kdyžtak vedle instalaci na zkoušku), tak to bude na HW - buď GK nebo sběrnice, tedy deska.
SamecP (1751)|18.11.2015 18:14
Treshold 2 jsem zkoušel nainstalovat ale ve 32% kopírování souborů u toho (6%) instalace driverů se mi instalace sekne cca na 3 hodiny a nejede dál,tak jsem se vrátil k systému před aktualizací.Trošku mě děsí představa,že budu muset přeinstalovat win.Jak vedle instalaci?Deska fungovala v jiném PC na Win 7 bez problémů a grafickou kartu mam koupenou novou,cca 3 měsíce zpět.
Ventero (1280)|18.11.2015 19:11
Jakoze cistou zakladni instalaci W7 na jiny disk ci oddil. Tam hned narvat drivery na GK. Pro jistotu muzes dat offline SP1. Udelat strestest. Zkusis, jestli se opravdu nejdna o HW problem.

U TH2 muzes jeste zkusit uplne zbavit W10 dodanych driveru na GK a pak po restartu nechat nainstalovat OS co tam da a pak po restartu spustit aktualizaci TH2 - coz je v podstate novej build. Pak opetovne onstalovat dodane drivery od vyrobce.

Nevim, proc se MS chytli toho trendu oblbovat a lhat za kazdou cenu. No jo - v takovem svete ted zijem. Proste zapadni kultura zalozena na jistem politickem smeru ...
SamecP (1751)|18.11.2015 19:33
V PC mam jeden disk a nemam ho rozdělený na více oddílů.Zkusim odinstalovat ty drivery a nechat win ať si je stáhne sám.
Miraell (1)|5.12.2015 18:50
To neni chyba W10...mam nove instalnuty W7 a dela to taky...je to chyba primo od NVidia... zkousela jsem nekolik driveru, starsi, novy a dela to porad..