reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odesílám nefunkční flešku k reklamaci: jak mít jistotu, že nikdo data neobnoví?

Prvok (2)|6.2.2016 09:46
Ahoj,

přestal mi fungovat USB flashdisk 128 GB (zkoušeno na pěti počítačích — neobjeví se ani ve Správci disků, někde se začne instalovat nové zařízení, které ale není rozpoznáno). Disk chci dát k reklamaci, ale zároveň musím mít jistotu, že data na něm uložená nikdo nedokáže zrestaurovat. Chtěl bych se proto zeptat na radu, jak nefuknční flešku na sto procent odepsat ještě před tím, než jí dám do ruky někomu jinému, ale stále ještě uchovat nárok na reklamaci (kladivo nebo svěrák tím pádem odpadají). Napadlo mě použít 24 V zdroj a flešku jím „propéct“. Mám dojem, že tento zákrok by nebyl poznat a data na už tak zničené flešce by na beton zanikla.

A nebo se mýlím? Či víte někdo o lepším receptu jak mrtvou flešku vyřídit?

Díky!
j.albi (476)|6.2.2016 12:15
Stoprocentní jistota existuje pouze v případě fyzického zničení (rozdrcení) paměťových čipů. Nemyslím si, že se někdo bude snažit stáhnout data. Je to časově a finančně náročná záležitost. Také si nemyslím, že flashku někdo bude opravovat, finančně se to nevyplatí.Dělá se to tak,že v případě uznání reklamace se staré zařízení vyhodí do elektroodpadu a dodají zařízení nové.
Prvok (2)|6.2.2016 17:55
Díky.
VencaX (3686)|6.2.2016 19:23
Jedinná stoprocentní jistota je rozlámání samotné flash paměti.

Zkoušel jsi jí najít i přes Správu disků? (pravé myšítko na Počítač, Spravovat, Správa disků/Uložiště)
Pokud ti ani tam nenačte žádný oddíl, tak to v servisu nikdo řešit nebude.

Ale bacha na "servis-auru", kdy věc v servisu jde jak má a mimo něj ani ťuk :D