reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sluchátka s mikrofonem

bulhy (235)|11.5.2013 12:30
Zdravím.
Rozhodl jsem se, že si koupím nějaká nová sluchátka s mikrofonem.
Budu je používat především na:
- Hry
- Volání na Skype
- Komunikace na TS
- Poslech hudby
- a pár maličkostí
Co by sluchátka měla mít?
- Mikrofon
- Ovládání hlasitosti
- Pohodlnost, pro dlouhé hrání (aby mě potom neboleli uši)
- Drátová, bez drátová - je to jedno.

Cenu bych si představoval maximálně do 1 000.- Kč.
Preferuji prodejnu T. S. Bohemia, jelikož ji mám hned ve městě a mají tam slušné ceny + je to odzkoušený obchod.
Sám jsem se díval a našel jsem tam tyto kousky:
- Genius GX Gaming CAVIMANUS HS-G700V
- Genius GX Gaming LYCHAS HS-G550

Předem děkuji za odpovědi a případnou pomoc :).
Salamander (6177)|11.5.2013 12:57
Od Geniusu uz bych si snad v zivote nic nekoupil :D

Co treba Kossy? http://interlink.tsbohemia.cz/slu-koss-sb-45-sluchatka-s-elektretovym-mikrofonem_d60287.html

ale tohle je vic cool
bulhy (235)|11.5.2013 16:19
Hm. Vypadají obyčejně. Jsou kvalitní?

Proč by jsi si od Geniusu nic nekoupil? Nějaké špatné zkušenosti?

Každopádně si nemohu pomoci a ty Genius GX Gaming CAVIMANUS HS-G700V se mi velice líbí. Recenze taky nejsou špatné.
VencaX (3686)|11.5.2013 18:13
Sám jsem vybíral dlouho a nemůžu si pomoct, ale kvalita zvuku je u Geniusu daleko za opicemi. Sám jsem nedávno kupoval sluchátka za podobnou částku a než jsem si vybral, musel jsem projít několik specializovaných obchodů a poslechnout si několikery. A měl jsem na uších i Geniusy (ne tedy přímo tyhle, ale několik podobných). Opravdu si nemůžu pomoct, ale radši bych vzal cokoli, než jakékoli Geniusy.

A ty Kossy opravdu nejsou špatné. Jako další mě napadly http://interlink.tsbohemia.cz/steelseries-sluchatka-s-mikrofonem-3h-usb-headset_d125723.html, parametrově na tom jsou ještě lépe než ty Kossy (škoda, že jsem neměl možnost je vyzkoušet), ale myslím, že za ten příplatek rozhodně stojí.

Btw. myslím, že u sluchátek nejde o vzhled, ale o kvalitu zvuku, o které u Geniusu nevědí skoro nic... tam je to přesně naopak, vzhled je upřednostněnej před kvalitou zvuku ;).
bulhy (235)|12.5.2013 14:00
Aha dobrá. Každopádně ty Geniusky jsou opravu nádherné :D, ale odstoupím od nich.
Dobrá popř. ty Kossy, ale díval jsem se i v menší cenové relaci a našel jsem tyto dvoje zajímavá sluchátka.
- Ozone Attack Gaming Snow Headset - Popř. stejné tyto.
- Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha
Jak je to s kvalitou u těchto firem? Jsou nekvalitní, jako Genius nebo naopak se dají srovnat s lepšími?
VencaX (3686)|12.5.2013 14:50
O značce Ozone slyším prvně (resp. určitě jsem si takových sluchátek nevšiml) a odhad je tak nějak... jako Genius?
Ty Creative nejsou špatné. Asi bych je i doporučil (a to nemám tuhle značku příliš v lásce). Mě osobně by vadila jejich vyšší hmotnost (asi 350g), je na mě už moc velká, ale to má taky každý jinak.

Holt takhle to dopadá, když člověk vybírá výrobek, co slouží na jednu věc podle všeho ostatního :D.
Flayer (9)|13.5.2013 22:21
Já jsem nedávno pořizoval Creative fatality, jako náhradu za Steelseries 3H (tuhle značku už nikdy víc): http://interlink.tsbohemia.cz/creative-hs-800-sluchatka-s-mikrofonem-fatality-gaming-headset-_d68508.html , kamarád je má více než 3 roky a vydržely. Jsou solidní, oproti 3H asi 1000x pohodlnější a zvuk je srovnatelný.
VencaX (3686)|14.5.2013 00:30
[QUOTE=Flayer;532732]Já jsem nedávno pořizoval Creative fatality, jako náhradu za Steelseries 3H (tuhle značku už nikdy víc): http://interlink.tsbohemia.cz/creative-hs-800-sluchatka-s-mikrofonem-fatality-gaming-headset-_d68508.html , kamarád je má více než 3 roky a vydržely. Jsou solidní, oproti 3H asi 1000x pohodlnější a zvuk je srovnatelný.[/QUOTE]

Osobně bych ty 2 stovky navíc zainvestoval a koupil ty Tacticy3D.

Jinak každý má jinou hlavu, jiné uši a každému sedí něco jiného. Třeba každou chvíli jsem někde viděl někoho s Kossy Porta Pro. Legendární sluchátka, za rozumnou cenu. Já je nemohl mít na hlavě dýl jak půl hodiny, protože mi byly nepohodlné. Teď mám AKG K512, mě přijdou pohodlné, ale dvěma známým, kterým jsem je půjčoval ne. Pohodlnost sluchátek je individuální věc...