reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problém se stabilitou her

PZet (3)|1.12.2008 17:45
Mám problém s někteými hrami. PO startu PC se chovají normálně, ale po chvíli se začnou rozpadat. Začnou cukat, děj se začne urychlovat tak, že třeba ve hře Pirates of the Caribbean vás kostlivec zmlátí ve dvou sekundách a v Colin MC Ray ralye se pohybujete asi 1000km/h a nakonec naskočí tabule V aplikaci bla bla bla došlo k problému a je třeba jí ukončit ... . Dal jsem to do opravy a tam mi vyměnili grafickou kartu Nvidia za ATI. Bohužel se PC chová ještě hůř. Reklamuji to a odpověděli mi, cituji: "Dobrý den, do dnešního dne jsme nesehnali informaci, která by jednoduchým způsobem pomohla vyřešit problém s PC." Tak jsem se s nimi dohodl, že uvedou PC do původního stavu a ve smíru se rozejdeme. Poté BY MĚL mít opět nainstalovanou Nvidii. Proto tu zatím neuvádím žádnou konfiguraci. Už se s tím někdo setkal? Předpokládám, že po intermezu s ATI se grafická karta dá vyloučit.
johny__g (6387)|1.12.2008 18:02
Dokud nebudeš mít PC zpět, nebudeme znát přesnou konfiguraci, teploty, verze ovladačů, BIOSu atd. tak nemá cenu sem něco psát. Může to způsobovat řada věcí. Takže se ozvi až budeš mít PC vedle sebe.
pas!k (3765)|1.12.2008 20:44
[QUOTE=PZet;189555]Tak jsem se s nimi dohodl, že uvedou PC do původního stavu a ve smíru se rozejdeme. Poté BY MĚL mít opět nainstalovanou Nvidii. .[/QUOTE] Oni ruci za bezproblemovy chod pc .. takhle lehce bych se rozhodne nevzdaval .. pokud to pc bude blbnout oni ti ten problem musi vyresit! Tedy pokud si s tim pc neco neudelal (nezaviroval, nebo ho jinak neposkodil) BTW po trech reklamacich mas narok na vraceni penez .. pokud dojdes az tak daleko rozhodne bych teto moznosti vyuzil .. Od koho jsi to koupil?
ICEBOSS (3435)|2.12.2008 19:33
osobne bych to videl na prehrivani a napajeni. dej sem celou sestavu, pripadne fotku vnitrku.