www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Freecom Tough Speaker: bezdrátový reproduktor i do sprchy

Freecom Tough Speaker: bezdrátový reproduktor i do sprchy
, , aktualita
Freecom zařadil do své nabídky nový vodotěšný reproduktor Tough Speaker, se kterým se můžete klidně vykoupat. Sám je přitom vybavený baterií a bezdrátovým připojením, což jeho použití usnadní.reklama
Freecom Tough Speaker si tak můžete vzít s sebou třeba na pláž nebo do sprchy, kde se bude velmi hodit jeho přísavka, díky níž jej můžete připevnit třeba na sklo nebo kachličky. Na opačné straně je pak samotný reproduktor a po stranách máme jednak tlačítka a pak krytý USB port pro dobíjení a také vypínač. Provedení má odpovídat standardu IPX7, což znamená, že má vydržet ponoření do hloubky jednoho metru až na půl hodiny.

Jinak jde o celkem klasický bezdrátový reproduktor, který můžete připojit k počítači, notebooku, telefonu, zkrátka jakémukoliv zdroji zvuku, který je vybaven rozhraním Bluetooth. Sám podporuje Bluetooth 3.0 a také A2DP a AVCP, umí přijímat a ukončovat hovory, a využít jej můžete tedy i v autě jako hands-free. Má tedy i mikrofon umístěný nad příslušným piktogramem, jak ukazuje následující fotografie.

Vyroben je z oranžového silikonového materiálu, jeho integrovaná baterie má vydržet nejméně 7 hodin přehrávání a dobíjení zajistí rozhraní mini USB, což má trvat cca 2 hodiny. Pro tyto účely je ve výbavě příslušný kabel, ovšem ne adaptér, ale ten má stejně každý už doma.

V průměru má toto zařízení 6 cm a jeho hmotnost je 93 gramů. Výrobce se nijak nezmínil o kvalitě zvuku, ale ta pochopitelně nebude závratná. Specifikace mluví pouze o maximálním výkonu, který činí 5 W (RMS).

Cena v maloobchodech byla stanovena na 699 Kč.

Zdroj: TZ Freecom
Nejpopulárnější reprosoustavy
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek