www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth

Genius a barevná sluchátka s Bluetooth
, , aktualita
Známý výrobce počítačových periferií Genius si připravil řadu bezdrátových sluchátek HS-920BT vybavených rozhraním Bluetooth, které budeme moci díky mikrofonu využít také jako headset pro telefonování.reklama
Genius Premium Bluetooth Headset s označením HS-920BT přichází v pěti barevných provedeních, což se tedy týká pouze temenního oblouku, tedy až na bílou verzi, u níž je jiná také barva krytů náušníků. K dispozici tedy je černý, bílý, světle modrý, růžový a žlutý headset.

Všechny jinak nabídnou ty samé vlastnosti, a jsou tedy založeny na 40mm měničích, zabudovaném mikrofonu a rozhraní Bluetooth AVRCP, díky němuž budeme moci pomocí vestavěných tlačítek ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a také přijímat nebo odmítat hovory. Samozřejmostí je, že napájení zde zajistí baterie, a to typ Li-ion. Genius se však nikde nezmiňuje, jakou má tato baterie kapacitu nebo jak dlouho vydrží v provozu. Pak bohužel neuvádí ani hmotnost těchto sluchátek, pouze že mají být lehká, ale to nám samozřejmě nic neřekne. Veškeré dostupné specifikace jsou tedy tyto:

Sluchátka
  • Velikost měničů: 40 mm
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20 kHz
  • Impedance: 32 ohm
  • Citlivost: 116 dB

Mikrofon
  • Citlivost: -42 dB +/- 3
  • Směrovost: všesměrový
  • Frekvenční odezva: 100 Hz - 10 kHz

K produktu dostaneme ještě potřebný USB kabel pro dobíjení a co se týče ceny, ta byla nastavena na 50 USD, což tedy platí pro USA a Kanadu. V nabídce našich obchodů figuruje již nějaký ten měsíc s cenou, která spadla již na nějakých 570 Kč s daní. Nejde tedy zrovna o horkou novinku, ovšem i tak na ni můžeme poukázat.

Zdroj: TZ Genius
Nejpopulárnější reprosoustavy
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář