www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius FaceCam 2020: 2Mpix webkamera

Genius FaceCam 2020: 2Mpix webkamera
, , aktualita
Samostatné webkamery už dnes nejsou tak sledovaným zbožím, ale čas od času se objeví nový model, jako třeba nyní Genius FaceCam 2020. Jedná se o klasickou externí webkameru, která nabídne rozlišení 2 Mpix.reklama
Výrobce, jak jinak, slibuje vysokou kvalitu obrazu, ale to poznáme až po jejím vyzkoušení. Genius FaceCam 2020 má protáhlé černé tělo, uprostřed nějž je objektiv s 2Mpix čipem CMOS a po stranách pak kontrolka a mikrofon. Kamera je samozřejmě také vybavena stojanem, s jehož pomocí ji můžeme zaklesnout za horní hranu monitoru.

Pomocí kloubu pak můžeme kameru natočit dle potřeby a v případě potřeby může stojan poskytnout stabilní oporu i na rovné ploše. Dále tu máme funkci IPM, která má zajistit ochranu před neoprávněným připojením ke kameře.

Kamera Genius FaceCam 2020 podporuje všechny operační systémy stejné nebo novější – Windows XP, OS X 10.4.9, nebo Linux Kernel 2.6.21. Její cena byla stanovena na 350 Kč s daní a záruka je standardní dvouletá.


Genius
FaceCam 2020
Provedení
Černé
Připojení
USB
Rozlišení
2 Mpx
Typ sensoru
CMOS
Rozměry
77 x 69 x 28 mm


Zdroj: TZ Genius

Genius FaceCam 2020
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější webkamery
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře