www.svethardware.cz
>
>
>
>

Genius NX-6550: bezdrátové myši s dlouhou výdrží

Genius NX-6550: bezdrátové myši s dlouhou výdrží
, , aktualita
Společnost Genius se přihlásila s novým modelem myši NX-6550, který slibuje dlouhou výdrž na baterie, a to až rok a půl. Z toho vyplývá, že jde o bezdrátovou myš, která se bude hodit i na cestách.reklama
Genius NX-6550 je označována za „Green Optical Mouse“, čili myš vyrobenou s důrazem na energeticky úsporný provoz, i když je jasné, že i kdyby měla téměř nulovou spotřebu, může nám to být v podstatě jedno. Tedy jedno z ohledu na provozní náklady, ale pokud jde o bezdrátové myši napájené z baterií, nízká spotřeba se jistě hodí. V tomto případě můžeme použít baterie AA i menší AAA, přičemž na jednu AA má NX-6550 vydržet až 18 měsíců. To se může samozřejmě v důsledku velmi lišit v závislosti na tom, jak intenzivně s ní budeme pracovat.

Myš Genius NX-6550 přichází ve dvou barevných provedeních - modrém a červeném - které se v jiných ohledech neliší. Pro připojení k počítači využívá klasické 2,4GHz rádiové rozhraní a miniaturní USB transmitter, který můžeme umístit i do těla myši, aby se neztratil. Hned vedle jeho pozice je pak prostor pro baterii.

Genius NX-6550 je dle výrobce plně kompatibilní s Windows 8 a její dodatečné tlačítko za kolečkem slouží pro přepínání mezi hlavní nabídkou rozhraní Metro a poslední spuštěnou aplikací. Ve Windows 7 má toto tlačítko funkci "zpět". Mezi těmito režimy se ale musíme přepnout, k čemuž poslouží současný stisk obou hlavních tlačítek a kolečka. Myš je již několik týdnů v nabídkách obchodů, takže dostupnost je okamžitá.
  • Provedení -Červené a modré
  • Připojení - Bezdrátové
  • Rozhraní transmiteru - USB
  • Frekvence - 2,4GHz
  • Počet tlačítek - 4 (levé, pravé, scrollovací kolečko s funkcí tlačítka, tlačítko „zpět“/“Windows 8“)
  • Rozlišení - 1200 dpi
  • Typ sensoru - Optický
  • Baterie - AA, AAA
  • Rozměry - 97,6 x 63,6 x 36,8 mm
  • Doporučená koncová cena - 265,- s DPH / záruka dva roky

Zdroj: TZ Genius

Genius NX-6550
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik