www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Giada F300: pasivně chlazené mini PC s Haswell

Giada F300: pasivně chlazené mini PC s Haswell
, , aktualita
Společnost Giada rozšiřuje svou nabídku dostupných Mini PC o nový barebone, který využívá procesor Intel Core i5 z generace Haswell, jenž se spokojí s pasivním, a tedy bezhlučným chlazením.reklama
O novém barebone Giada F300 jsme se dozvěděli už v minulém roce, ale to ještě nebyla zveřejněna ani jeho fotografie, pouze renderovaný obrázek. Nyní to vypadá, že F300 již spatřil světlo světa a tak se můžeme podívat i na jeho celé specifikace.

Základem tohoto počítače s industriálním designem je procesor Core i5-4200U “Haswell” taktovaný na 1,8 až 2,7 GHz díky turbu a jeho grafika Intel HD Graphics 4400. Toto PC má také nabídnout dva DisplayPorty 1.2 s podporou audia, přičemž na fotografii je vidět druhá strana nesoucí dva porty USB 3.0, audio konektory včetně S/PDIF komba, IR senzor, sériový port a volná zaslepená místa pro dva další. Díky nabídce obrazových rozhraní můžeme k tomuto PC připojit prý až čtyři displeje s rozlišením až 3200 x 2000.

Vzadu pak bude vedle dvojice DisplayPortů také RJ-45 gigabitového Ethernetu a někde by měla být také čtečka SD karet. Co se týče rozhraní Wi-Fi či Bluetooth, to bude možné využít, ale základní konfigurace nenese potřebný modul. A že jde o barebone, tak tu také není žádná paměť a disk či SSD. Instalovat pak můžeme až 16 GB paměti DDR3L-1600 (SO-DIMM), jeden 2,5" disk či SSD s rozhraním SATA 6 Gbps a dále také tři karty mini PCI Express a také jedna SIM karta. Díky ní můžeme s pomocí vhodného modulu využít mobilní internetové připojení.

Celkové rozměry PC jsou 262 x 175 x 36 mm. Dostupnost a cena oznámena nebyla.

Zdroj: tomshardware
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek