Gigabyte B85N-Phoenix: Mini-ITX s bohatou výbavou

Gigabyte B85N-Phoenix: Mini-ITX s bohatou výbavou
, , aktualita
Společnost Gigabyte si připravila pro procesory Haswell novou základní desku B85N-Phoenix, která je na svůj formát Mini-ITX bohatá na rozhraní. Má také zajímavé barevné schema využívající černou a oranžovou barvu.reklama
Gigabyte B85N-Phoenix je tedy základní deska formátu Mini-ITX, která je vybavena čipovou sadou Intel B85, a tedy socketem LGA 1150. Patří tak do ní procesory Intel generace Haswell.

Na velmi zaplněném PCB této desky najdeme kolem socketu 4+2fázové napájení, dva sloty DIMM pro paměti DDR3 s maximální kapacitou 32 GB, jeden PCI Express 3.0 x16 připojený přímo na procesor a hned vedle je slot mPCIe 2.0, který je zase připojen k čipové sadě a vypadá to, že podporuje mSATA. Plíšky s otvory mezi zadními porty ukazují, že tato deska je připravena na modul s bezdrátovými rozhraními a příslušné antény, přičemž vertikálně orientovaný mini PCIe je hned vedle.

Pro připojení disků, SSD a jiných úložných zařízení tu jsou tři světlé porty SATA 6 Gbps a jeden černý SATA 3 Gbps, dále má deska ve výbavě čtyři USB 3.0 a z toho dva na headerech, pak tu máme dual-link DVI a HDMI, osmikanálové HD audio s optickým S/PDIF, gigabitový Ethernet, kombinovaný PS/2 pro klávesnici či myš a také čtyři zadní USB 2.0 plus jeden pozlacený.

Gigabyte zatím neoznámil cenu a ani to, kdy bude nová B85N-Phoenix dostupná.

Zdroj: techPowerUp

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek