www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gigabyte BRIX Pro: miniaturní PC s Core i7 a Iris Pro

Gigabyte BRIX Pro: miniaturní PC s Core i7 a Iris Pro
, , aktualita
Gigabyte si připravil zajímavý malý počítač BRIX Pro, který přes své rozměry obsahuje výkonný procesor Intel Core i7 4770R, o němž se již dlouho ví, že přinese dosud nejvýkonnější integrovanou grafiku firmy Intel - Iris Pro 5200.reklama
Gigabyte BRIX Pro se nás tedy snaží nalákat na malé rozměry a rovněž slušný výkon. Však procesor Core i7 4770R se řadí mezi nejlepší modely generace Haswell a všechny ostatní pak nechává za sebou ve výkonu grafického jádra Iris Pro 5200. O tom jsme se zmiňovali v recenzi procesoru Core i7-4770K, kde byla zmíněna i jeho paměť eDRAM s kapaciitou 64 MB, která má výrazně zvýšit grafický výkon.

Core i7 4770R však není jediný model s jádrem Iris Pro 5200, to patří do výbavy všech modelů s označením R, čili i Core i5 4570R, který je využitý u počítače BRIX Pro s černou barvou. Oba pak mají k dispozici dva volné sloty SO-DIMM pro paměti DDR3 a také jeden slot mSATA a pozici pro 2,5" SSD či HDD, takže je můžeme považovat za počítače Barebone, které si doděláme sami.

Mezi rozhraní patří Wi-Fi 802.11ac v modulu Mini PCIe, dále čtyři porty USB 3.0, HDMI, gigabitový Ethernet, Bluetooth 4.0 a zvukový výstup s digitálním S/PDIF. Pro montáž můžeme využít VESA držák a připevnit PC na zadní stranu monitoru. Více se dozvíte na stránkách Gigabyte věnovaných modelu GB-BXi7-4770RGB-BXi5-4570R.

Zdroj: TZ Gigabyte

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek