www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Gigabyte GTX 980 WaterForce s vodním chladičem a výběrovým GPU

Gigabyte GTX 980 WaterForce s vodním chladičem a výběrovým GPU
, , aktualita
Gigabyte si připravil novou grafickou kartu GeForce GTX 980 WaterForce, která se chlubí výkonným vodním chlazením, což ji umožní provozovat své GPU na vyšších taktech. Gigabyte se přitom také chlubí svým výběrovým procesem Gauntlet.reklama
Gigabyte GeForce GTX 980 WaterForce (GV-N980WAOC-4GD) využívá známé GPU, jehož takty jsou v základním nastavení 1126 až 1216 MHz. Tato karta má ale základní takty 1228 až 1329 a v OC režimu je dokáže ještě zvýšit na 1253 až 1354 MHz. To jí umožní jednak chlazení WaterForce s uzavřeným vodním okruhem, jaký využívají i modely Fury X od společnosti AMD. Vodní blok přitom pokrývá GPU, paměti i MOSFETy, takže není třeba žádný další ventilátor a hadičky vedoucí ke 120mm radiátoru mají délku 45 cm. A potom tu je "GPU Gauntlet Sorting", čili jistý proces, kterým Gigabyte pro tyto karty vybírá ty nejlepší GPU, jež zvládnou vyšší takty. Jinak jde o GeForce GTX 980 se základní kapacitou 4 GB paměti GDDR5 a 256bitovým rozhraním.

O další přetaktování se můžeme pokusit sami s pomocím softwaru Gigabyte OC GURU II a využít můžeme celkem šest obrazových rozhraní, a to Dual-link DVI-I / DVI-D / 3x DisplayPort / HDMI, které nám umožní přitpojit až pět monitorů, jak ukazuje následující obrázek.

Gigabyte GeForce GTX 980 WaterForce má také podsvícené firemní logo pro uživatele s prosklenou bočnicí. Vyžadován je dle doporučení alespoň 600W napájecí zdroj, který poskytne napájení i pro dva 8pinové konektory PCIe. Jako dárek pak dostaneme podložku pod myš, ovšem za jakou cenu nám toto všechno Gigabyte nabídne, to ještě nebylo zveřejněno. Můžeme se ale podívat na video popisující instalaci této karty.Zdroj: Hexus.net


Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře