Gigabyte J1900N-D3V: Mini-ITX se čtyřjádrovým Celeronem

Gigabyte J1900N-D3V: Mini-ITX se čtyřjádrovým Celeronem
, , aktualita
Společnost Gigabyte rozšiřuje řady malých základních desek formátu Mini-ITX, které využívají úsporné procesory Bay Trail. Tentokrát se dočkáme čtyřjádrového modelu Celeron J1900, který stojí ve své rodině nejvýše.reklama
Gigabyte J1900N-D3V tedy využívá procesor, který stojí nejvýše ve své řadě. Jde o Celeron J1900 "Bay Trail-D", který nabídne výkon 4 jader na frekvenci 2 až 2,42 GHz, dvoukanálový přístup k pamětem DDR3-1333 a grafické jádro Intel HD Graphics na frekvenci 688 - 854 MHz. To vše se spotřebou maximálně 10 W, což platí pro všechny Celerony Bay Trail-D. Díky tomu je možné využít pouze pasivní chladič.

Deska samotná má ve výbavě jeden slot PCI. Dále tu jsou dva sloty SO-DIMM pro DDR3 s kapacitou až 8 GB a bohužel pouze dva porty SATA 3 Gbps. Malou náplastí je pak slot pro krátké karty mini-PCIe x1.


Do výbavy zadního panelu patří dva PS/2, čtyři USB 3.0, dva gigabitové ethernetové RJ-45, tři audio konektory, výstupy D-Sub a DVI a také dva sériové porty. Díky tomu všemu se tato deska bude hodit i pro systémy POS (Point of Sale), digitální kiosky nebo všude tam, kde je třeba připojit periferie právě přes sériové RS232.

Zdroj: techPowerUp

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře