www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte Raptor FPS: vítěz designové soutěže

Gigabyte Raptor FPS: vítěz designové soutěže
, , aktualita
Gigabyte se rozhodl na základě vítězného designu soutěže 2013 GIGABYTE Make It Real Mouse Design Competition vytvořit herní myš Raptor FPS, která je dle svého označení určena především pro akční 3D hry.reklama
Gigabyte Raptor FPS je tedy výsledkem práce třech začínajících designérů, jejichž návrh se nejvíce zamlouval porotě soutěže Make It Real Mouse Design Competition, která proběhla už v minulém roce. Gigabyte tak myš odeslal do prodeje a vyzdvihuje její nízkoprofilový ergonomický design a nízkou hmotnost. Raptor FPS se má zamlouvat především těm uživatelům, kteří jsou zvyklí svou myš držet jen konečky prstů. Od toho koneckonců myš dostala i své jméno (ruka má pak připomínat drápy).

Ale věnujme se důležitějším věcem. Co se týče zmíněné hmotnosti, pak ta je pouze 85 gramů, což výrobce přimělo přidat také klasický systém určený k jejímu zvýšení. K dispozici tak jsou 1,8gramová a 5,3gramová závaží, která můžeme schovat pod panel do bříška myši.

Dále narazíme na tzv. sniper key, který dočasně sníží rozlišení senzoru pro preciznější zaměření, což už začíná být klasickou výbavou herních myší pro hry typu FPS. Optický senzor má přitom maximální rozlišení 4000 dpi, které můžeme pomocí dvou tlačítek na hřbetě myši rychle přepínat. Pod tlačítky se schovávají spínače značky Omron, u nichž je uváděna životnost 10 milionů stisků. Všechna tlačítka pak můžeme programovat díky enginu GHOST.

Zdroj: techPowerUp

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře