Gigabyte uvádí všechny čtyři nové řady desek s Intel 9 Series

Gigabyte uvádí všechny čtyři nové řady desek s Intel 9 Series
, , aktualita
Společnost Gigabyte dnes oficiálně představila desítky nových základních desek, které jsou vybaveny čipovými sadami Intel Z97 a H97 a podporují 4. i 5. generaci procesorů Core, čili i budoucí Broadwell. Které to tedy jsou?reklama
Nové základní desky Gigabyte s čipovými sadami Intel Z97 a H97 se dělí do čtyř sérií. Jednak tu jsou nepočetné Black Edition a Overclocking, pak celkem dvanáct modelů Gaming a nakonec nejpočetnější řada Ultra Durable.

Základní desky pro herní sestavy, to jsou Gigabyte G1 Gaming, které nabídnou třeba audio Gigabyte Amp-Up slibující kvalitnější poslech a také dostatek výkonu pro připojení velkého headsetu. Patří sem také známé síťové řešení Killer slibující prioritizaci herních packetů a jiné funkce. Mezi tyto desky patří také základní deska Z97N-Gaming 5, která je formátu Mini-ITX, ovšem jinak to jsou především velké ATX modely.

Gigabyte SOC (Super OverClocking) jsou určeny pro přetaktování a výrobce doufá, že naváže na úspěch své desky Gigabyte Z87X-OC, která byla v předchozím roce velmi oblíbená dle žebříčku portálu HWBOT.org. Představeny byly konkrétně dvě základní desky pro přetaktování, a to Z97X-SOC FORCE a Z97X-SOC.

Desky Gigabyte Ultra Durable Black Edition mají být především stabilní a dosáhnout dlouhé životnosti, což měl výrobce dle vlastních slov u každého kusu ověřit 168 hodinami testů, a to v továrně Nanping na Tchaj-wanu. Pokud se navíc stanete členy klubu Black Edition Members Club, dostanete krom jiných členských výhod také rok záruky navíc.

A nakonec tu máme početnou skupinu Gigabyte Ultra Durable, které již stejně jako modely jiných výrobců nabídnou rozhraní SATA Express nebo M.2, kvalitní audio i herní síťovky. Všechny modely jsou uvedeny v následující tabulce a u většiny mám také odkaz na webové stránky, kde se o nich dozvíte víc.Zdroj: TZ Gigabyte

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek