www.svethardware.cz
>
>
>
>

Gigabyte XM300: první myš z Xtreme Gaming

Gigabyte XM300: první myš z Xtreme Gaming
, , aktualita
Společnost Gigabyte vypouští na trh novou herní myš s označením XM300, která se jako první zařazuje do rodiny Xtreme Gaming. Nabídnout chce mimo jiné ergonomický design a barevné LED podsvícení.reklama
U nových herních periferií je nabídka barevného LED podsvícení už naprosto běžná, takže nikoho nenadchne, ale i kdyby nebyla, pak na tom kvalita herních periferií nestojí. Automaticky také počítáme s tím, že myš musí být ergonomická a že se musí dobře padnout do ruky, což není ani potřeba zdůrazňovat. Co dalšího ale nová Gigabyte XM300 Gaming Mouse nabídne?

Jednou z hlavních součástí je senzor a zde si v Gigabyte vybrali model Pixart 3988, který je optický a může být nastaven po krocích 50 dpi až na maximální hodnout 6400 dpi. Zvládne také sledovat pohyb rychlostí až 5 metrů za sekundu (200 IPS) s akcelerací 50 g. Uživatel si bude moci změnit rozlišení senzoru pomocí dvou tlačítek umístěných nad kolečkem.

Pod tlačítky jsou umístěny mikrospínače, ovšem pouze pod dvojicí hlavních tlačítek jsou kvalitní Omron s ratingem 20 milionů stisků. Ovšem toto jsou také nejvíce využívaná tlačítka. Tvar myši je souměrný, takže by mohla být určena pro praváky stejně jako pro leváky, tedy nebýt dvojice postranních tlačítek pro palec pravé ruky.

Barevně podsvícené logo firmy Gigabyte na hřbetu myši může jen tak zářit, nebo můžeme využít obvyklé efekty procházení celého spektra barev či pulzování. K již nalepeným teflonům dostaneme v balení myši hned dvě náhradní sady a 1,8metrový kabel je vybaven pozlaceným USB konektorem. Celkové rozměry myši jsou 130 x 60 x 43 mm a hmotnost 101 gramů bez kabelu. Její součástí je také software pro konfiguraci a tvorbu maker, čili Xtreme Macro Engine, který pro uložení profilu využije paměť integrovanou v samotné XM300.

Cena a dostupnost zatím nebyla zmíněna.

Zdroj: TZ Gigabyte

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek