www.svethardware.cz
>
>

GOG Games in Development s možností vrácení peněž do 14 dní

GOG Games in Development s možností vrácení peněž do 14 dní
, , aktualita
Herní distribuční síť GOG si získala srdce i peníze mnoha zákazníků díky tomu, že hry nezatěžuje žádným DRM, tedy technologiemi, jež spravují využití digitálního obsahu a vyžadují třeba nepřetržité online spojení se serverem. Nyní GOG zavádí novou službu.reklama
Pro hraní her koupených v prodejní síti GOG tedy nepotřebujeme tedy využívat CD klíče, není třeba se starat o spojení se serverem ověřujícím pravost kopie a také není omezen počet jejich aktivací. To obchodu GOG přineslo řadu zákazníků, kterým různé DRM nástrahy už lezly krkem a ti si nyní budou moci užít novou službu s názvem Games in Development.

Jak jasně vyplývá z jejího názvu, jde o možnost hraní dosud nedokončených her, a to s příslušnou slevou pohybující se zatím v rozmezí 15 až 40 procent. Navíc máme možnost si do 14 dní zažádat o vrácení peněz, pokud se nám zakoupená hra nebude líbit, což je od GOGu celkem velkorysé. Však za 14 dní se můžeme hry dostatečně nabažit, a tak je otázka, zda tato možnost nebude zneužívána.

GOG v této době nabízí v rámci programu Games in Development jen pět her, a to následující tituly se slevou:
  • Starbound (-33%)
  • Ashes of the Singularity (-25%)
  • Project Zomboid (-40%)
  • TerraTech (-30%)
  • The Curious Expedition (-15%)

Tyto hry jsou prý pečlivě vybrány s ohledem na to, aby byly dobře hratelné i přes svůj dosud nedokončený stav. Všechny prý také stojí vysoko v žebříčku Community Wishlist a jedná se o slibné hry. Možnost vrácení peněž do 14 dnů má být především pákou na vývojáře, která má zajistit, aby byly řádně vyvíjeny a dokončeny v souladu s původním záměrem.

Připomenut byl také GOG Galaxy Client jako software pro správu nainstalovaných her zakoupených právě na GOGu. Ten umožní aktualizovat tyto hry a v případě potřeby se vrátit k předchozí verzi, pokud se ukáže, že ta nová je problémová.

Zdroj: GOG
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář