www.svethardware.cz
>
>

GOG spustil svou zimní slevovou akci

GOG spustil svou zimní slevovou akci
, , aktualita
Prodejce počítačových her GOG, známá alternativa Steamu, spustil akci Big Winter Sale, v jejímž rámci nabídne slevy a jiné výhodné nabídky týkající se stovek titulů. Ty můžeme sehnat až o 90 procent levněji.reklama
Akce GOG Big Winter Sale již odstartovala a potrvá až do příští neděle, takže budete mít dost času na výběr. GOG slibuje slevy a jiné výhodné nabídky pro celkem 500 titulů, přičemž každý den přijdou na řadu rozmanité nabídky čítající slevy, výhodné balíčky her, dále hry zdarma (poté, co si něco koupíte) a pak také můžete zkusit své štěstí koupí "zajíce v pytli", tedy předem neznámé hry za 2,89 eur.

Například dnes můžete získat Witcher 3: Wild Hunt za poloviční cenu, tedy 20 euro, přičemž polovinu dáte také za celou sérii Zaklínače čítající celkem šest titulů, za niž dáte 54 eura. Výhodné jsou právě především balíčky, jako třeba Divine Pack s hrami Beyond Divinity, Divinity 2 a Divinity: Dragon Commander za pouhých 10 euro (sleva 85 procent) a k mání jsou i balíčky se starými klasickými tituly. Zmínit můžeme třeba klasické hry od Lucasarts v balíčku s 10 tituly jako Indiana Jones, Loom, The Dig či Monkey Island 2, který stojí 16,70 eur.

Co se týče nabídky dopředu neznámé hry za 2,89 eur, GOG garantuje, že ta bude v původní ceně 9,99 až 34,99 eur, takže půjde v každém případě o výhodnou nabídku, která nám ale samozřejmě vůbec nemusí sednout. A pochopitelně byste neměli takto získat hru, jejíž kopii už vlastníte.

Nabídka her zdarma zase bude odstupňovaná dle útraty. Pokud tedy utratíte jen 5 dolarů či eur, získáte zdarma titul Divine Divinity. Když utratíte desetkrát tolik, získáte Blackguards, přičemž tyto hry si můžete nechat, nebo je darovat někomu jinému.

Konkurenční Steam Winter Sale přijde později, a to 22. prosince a potrvá do 4. ledna, takže si budete moci přes Vánoce řádně vyzkoušet svůj nový hardware na zlevněných titulech, pokud se tedy nějaký pod stromkem objeví. Svou akci On the House si přichystal také Origin, jenž zdarma nabízí hru Jade Empire: Special Edition. V tomto případě se vyplatí neváhat a hru si přidat do své kolekce, neboť nabídka může rychle zmizet. Instalovat si ji budete moci později.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  2 komentáře
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů