www.svethardware.cz
>
>
>

Google Earth Pro je nyní zdarma

Google Earth Pro je nyní zdarma
, , aktualita
Aplikace Google Earth byla zdarma, což ale neplatilo o verzi Pro, která stála 399 dolarů ročně. To se nyní mění a rovněž Google Earth Pro si můžete po zadání svých údajů stáhnout bez poplatku a využít mnoho funkcí navíc.reklama
Google se odhodlal k nečekanému kroku, kdy vedle aplikace Google Earth, která byla už dávno zdarma, uvolnil bez placení i verzi Google Earth Pro. Ta přitom dodnes stála 399 dolarů ročně, což není zrovna malá částka. Nyní tak stačí na stránkách aplikace zadat své jméno, e-mail a několik dalších údajů, abyste získali své licenční číslo zdarma.


Google Earth logo


Google Earth Pro nabízí proti běžné verzi pár užitečných funkcí navíc. Umožňuje exportovat mnohem vyšší rozlišení snímků, je zde možnost tvorby videosekvencí a virtuálních výletů, 3D měření budov a mnoho dalšího.

Zdroj: Google
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek