www.svethardware.cz
>
>
>

Google umožní inzerentům cílit reklamy podle vaší e-mailové adresy

Google umožní inzerentům cílit reklamy podle vaší e-mailové adresy
, , aktualita
Společnost přišla s novou funkcí Customer Match, která umožní inzerentům cílit jejich reklamu přímo na vybrané e-mailové adresy. Díky tomu budou moci pomocí reklamních ploch Googlu lépe oslovit vybranou skupinu uživatelů.reklama
Pro reklamní systémy je velmi důležité správně cílit reklamu tak, aby měla co největší účinek. Tedy aby zaujala toho, koho by zaujmout mohla a neobtěžovala svým tématem někoho, kdo se o danou věc vůbec nezajímá a není potenciálním zákazníkem. Proto společnost Google přišla s novou funkcí Customer Match. Ta využívá vašeho Google účtu a s ním spojenou e-mailovou adresu k lepšímu zacílení reklamy.


Google logo


Nejde tedy o cílení na nové zákazníky, ale spíše na zákazníky stávající. Inzerent při zadávání kampaně může zadat balík e-mailových adres, kterým chce, aby se jeho reklama ukazovala. Může jít např. o zákazníky, kteří u něj už v minulosti něco nakoupili a nyní je chce oslovit nějakou novou nabídkou. V takovém případě cílí na skupinu, kterou už jednou jeho produkt zaujal.

Google k tomuto využije váš účet, tedy vás rozpozná, pokud jste přihlášení v prohlížeči pod účtem Google v prohlížeči nebo např. v Gmailu a YouTube. Pak se vám k videu v YouTube může zobrazovat právě cílená reklama od inzerenta, který vložil vaši e-mailovou adresu. Uvidíte tedy stále stejné množství reklam, jen nyní budou častěji cílené právě na vás inzerenty, kteří o vás ví.

Zdroj: blogspot.nl
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek