GoPro chystá dron Karma, spustilo soutěž o 100 kusů

GoPro chystá dron Karma, spustilo soutěž o 100 kusů
, , aktualita
Společnost GoPro vyrábí zejména akční videokamery. Ty se nezřídka používají v dronech, a proto chce GoPro přijít s vlastním kompletním řešením. Pro rok 2016 totiž přichystá svůj vlastní dron Karma, který lze dokonce vyhrát.reklama
Spousta dronů využívá akčních videokamer GoPro, které jsou dnes už synonymem pro akční kamery. Společnost GoPro nicméně pro rok 2016 chystá svůj vlastní dron. Ponese název Karma a bude vybaven jednou z kamer tohoto výrobce. Zatím není jasné, zda bude podporovat i 4K video, firma totiž uvolnila ukázkové video max. ve Full HD rozlišení.Na stránkách společnosti GoPro se lze dokonce zúčastnit soutěže, kdy zadáním e-mailové adresy pro odběr novinek ohledně tohoto dronu budete současně ve slosování o jednoho ze 100 kusů. Soutěže je možné se zúčastnit, pokud jste obyvatelem USA nebo státu, kde tato soutěž není zakázána. Nelze se jí zúčastnit např. v Číně, Brazílii, Norsku, Itálii, Belgii a několika dalších zemích. Soutěž potrvá do 31. března 2016.

Zdroj: gopro.com

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek